Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörmöt szeretnék 14 évesen,...

Műkörmöt szeretnék 14 évesen, és egy olyan kérdésem lenne h ha megcsináltatok egyet, akkor ha nem akarok következőt akkor visszakaphatom az eredeti körmöm? Nem kell mindig újat csinálni? Drága?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Milyen műkörmöt szeretnél?? Én a zseléset ajánlom ,azt mindig csak tölteni kell ami már lenőtt, bármikor le is szedik neked! Nagyon szép festéseket lehet rá kérni, francia köröm, én azt ajánlom egyébként, mert az szép nagyon. A lenövést kb havonta pótolni kell , hogy ne legyen csúnya. Itt nálunk a jó minőségűt 5000-ért teszik fel, ez ugye egyszeri ár és 1500-ért pótolják ! TEhát egyszer 5 ezer, és utána havonta kb 1500 ft, meg a festés egy 5 százas, de azr te magad is meg tudod csinálni. Nem tudom te hol laksz mekkora városban és ott mik az árak, ere ennyibe kerül! Szerintem nem sok , és nagyon szép!

2009. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszoló nagyon jól leírta. Annyival egészíteném ki, hogy sajnos van, akinek gyenge a körme és nem bírja el a zselés műkörmöt sem. Nekem is olyan volt, de két nap után már pattogott le meg ilyesmi. És sajnos ha azt le kell szedni, akkor alatta elég ronda lesz a körmöd, mert amikor rákerül a zselé, akkor előtte lecsiszolják a körmöd, és ha leszedik, akkor csak a vékony saját körmöd marad ott, nekem volt kb 2 hónap mire az teljesen lenőtt és nem volt már olyan gyenge. Szóval azért gondold meg.
2009. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Visszakapod a régi körmöd, ha leszedik róla, csak egy kis idő mig lenő a csúnya és gyenge rész.
2009. jan. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azzal én is mindenképp egyetértek, hogy jól gondold meg. Nekem legutóbb 2 hétig volt fenn a zselé a körmeimen, utána leszedtem őket, ugyanis igazából 3 nap után mindenhol fellevegősödött 2-3 mm-nyire. Biztos, hogy nem az anygok hibája, mert ún. folyékony tapadófilmet is használt, aki csinálta, ami lényegében egybetapasztja a műt az eredetivel. Ez annyiban sikerült is, hogy mikor lereszeltem a zselét a körmöm és a zselé teljesen egybe volt nőve az eredmény: vékony, fájó, érzékeny körmök... 3 hónap alatt nőtt le. Azt gondolom ez egyébként egyén függő is. Én 3 különböző körmösnél próbálkoztam életemben és minden alkalommal le kellett szednem pár nap után, mert úgy felvált. Őszintén szólva még az bizonyult a legtartósabbnak, amit magamnak csináltam. De az se bírta addig, mint kellett volna, pedig elhiheted, hogy mindent beszereztem, ami csak kell és senki olyan alaposan nem portalanít, zsírtalanít stb, mint én. Elvégre a saját kezemről van szó. (végeztem ilyen iskolát, tehát nem kontár módra állok neki műkörmöt csinálni) Ami pedig a töltést illeti, nekem lassan nőnek a körmeim, de 2 hetente azért rendbe kell szedni őket! Ha nem is töltetni, de egybereszelteteni. Nincs annál kiábrándítóbb, mikor messziről virít egy 3-4 hetes lenövés. És ha mész körmöshöz érdemes olyanhoz menni, akit ajánlanak. Az, hogy a barátnődnek bevált nem garancia arra, hogy neked is be fog, de nagyobb bizalmat szavaz az ember.
2009. jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
satlakozom az előttem szólokhoz. annyit még hozzáteszek, hogy azért jön le egyes embereknél hamar mert a körömnek nagy a zsírtartalma, ezt nem lehet megállapítani így kívülről, ezért kockázatos, de pl. ha nem épített zselés körmöt csináltatsz hanem tipzselés körmöt akkor alá kapsz egy műanyag körmöt ami ragasztóval raknak fel ez maradandóbbés lelehet ezt is szedni úgy tudom olcsóbb a sima éptettnl és van még a porcelán de az drágább ezeknél.
2009. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!