Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Festi még valaki sima körömlak...

Festi még valaki sima körömlakkal a körmét?

Figyelt kérdés
Vagy mindenkinek mükörme és géllakja van már.?

júl. 7. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl én, azt is csak ritkán.
júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan festik, mert ha nem festenék, akkor nem lenne tele minden drogéria is még sima lakkal. :D De amúgy én néha szoktam, én nem vagyok ellene a sima lakknak. Csak az a baj, hogy nehezen találok olyat, ami 1 napnál tovább bírná. Pl. az Essie bírja pár napig, de a többi lakk amit próbáltam, az 1 napot is alig éli meg lepattogzás nélkül, pedig ugyan olyan módszerrel festem, mint az Essie körömlakkjait. Én amúgy szoktam géllakkozni, és szeretem, hogy tartós, de néha olyan jó lenne pl. hetente más színű körmökkel lenni, és nyilván most emiatt leszedni a géllakkot hetente..? Nyilván akkor inkább nem szedem le. Viszont a sima lakk többsége meg nálam tényleg az egy napot is alig bírja, kivétel az Essie, az szerintem egy 3-4 napot bírja, viszont arra nincs pénzem, hogy most abból is betárazzak 10 különböző színre. :D De amúgy én nem vagyok ellene a sima lakkoknak, de egyáltalán nem tartós, legalábbis nálam.
júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Nem szeretem a műkörmöt se érzésre, se a macerát, hogy időpontra kell járni.

A körömlakkot meg csak előveszem és kifestem a körmöm. Amikor kicsit megkopik pár perc letörölni és jöhet a következő szín.

Meg aztán mennyi egy lakk, 700 ft? És az épített műköröm?

júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Én, de csak nagyon ritkán. Nem éri meg az a sok szenvedés azért, hogy másnapra lejöjjön
júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Festeni szoktam, nincs géllakom se műkörmöm.
júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!