Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Normális, ha fáj a conch...

Normális, ha fáj a conch piercingem, miután karikára cseréltem? Cseréljem vissza?

Figyelt kérdés
Decemberben szúrattam, ezen kívül sok porcba menő pc-m van, tudom én is, hogy lassan gyógyulnak. Kb 3 hónap után a piercer egyetértésével kicseréltem karikára, mert már nem nagyon fájt, és látszatra is minden okés volt. Viszont mióta kicseréltem, nagyon fáj, gyulladt, alig tudok arra az oldalamra feküdni. Gondoltam, hogy az elején fájni fog, de ennek már 3 hónapja, és nem értem mi lehet a baj. Fáj szemüveget, és hajpántot is hordani... Orvosi fémből van, tehát elvileg az sem lehet a baj.

jún. 21. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát az a három hónap korai volt, én vártam volna vele vagy egy évet is. A porcban semmi vérellátás nincs, ennyi még nem elég neki.


Aludni rajta szintén nem kéne, ez irrálja.

[link]

Mint látod, ha alszol rajta a nyomás egy rossz szögbe kényszerítheti az ékszert, ami puklihoz vezet. Utazó párnán kéne aludni.


Az orvosi fém meg igenis baj, ékszernek sz@r, nem implantálható.


Igen, arra jó, hogy piercinges fogókat, tût csináljanak belőle mert lehet kemencézni, de nem kéne neki a testben ülnie. A fröccsöntött bizsuktól való igaz, jobb, de ez a léc a béka s£gge alatt van, arra, hogy nem fogja meg a füledet nem kéne büszkének lenni.


Jó minőségnek piercing élszer terén a titánium, az arany meg az ezüst számít.


Ezek tényleg nem allergének, és ha steril kemencézett állapotban, még az eltartási dátumon belül teszik be, akkor egyéb szennyeződésnek se kéne rajta lenni.


De mondjuk olyan piercingesben én nem bíznék, aki orvosi fémet ajánl mint jó minőséget. Ki tudja mik vannak még ott hátul...

jún. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
(Ja és a diagram a downsizenál a sima cimpa fülbevalót mondja, az tényleg 3 hónap).
jún. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!