Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avonban találtatok olyan...

Avonban találtatok olyan termékeket, amiknek a színe az újságban megfelel a valóságnak?

Figyelt kérdés

Pl kiválasztottál egy bizonyos színű rúzst és amikor kézhez kaptad pontosan vagy nagyjából olyan színe volt.

Minden termék neve érdekelne, amit sikerül úgy lefényképezniük, hogy megfeleljen a színe a valóságnak.


2010. okt. 23. 13:26
 1/7 anonim válasza:

Iced Camping. meg még pár rúzs, de a Color trendesek elég jók!

Szempillaspirálok,

A rózsaszín, piros árnyalatú körömlakkok.

nagyjából

2010. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem sok szájfénye van tőlük, de csak élőben vedd meg, mert nagyon nem hasonlítanak a katalógusbeli színekhez. A Perfect Wear extratartós ajakfényeket, ha nem láttam volna élőben, el sem hinném, hogy az, ami a katalógusban van. Teljesen más.
2010. okt. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem van pár avonos rúzsom, meg szájfényem, de közük nincs a képen szereplő színeikhez:D
2010. okt. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vannak a termék minták rúzsból és alapozókból mert ezek nem nagyon hasonlítanak a katalógus színre de a körömlakkok nagyon hasonlítanak legalábbis amilyeneket én vettem : gyorsan száradóból a gyöngyházfényűből a limeadee és a twilight blue nagyon hasonlít
2010. okt. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát én körömlakkból vettem egy lilát (luxe lavender) ami az újságban szép halványlila, a valóságban meg jóval sötétebb, és nem is annyira fényes.

Rúzst is vettem, ami szintén nem olyan, mint az újságban. A minősége viszont jó, mert szebbé tette a számat, nem volt olyan "ráncos" és még olcsóbb is volt, mint más Avonnál nem gyengébb márkájúak. Szóval eddig mind nagyon szép és jó, csak a színt nem tudom, hogyan válasszam ki.

2010. okt. 23. 18:04
 6/7 anonim válasza:

Rúzsban úgy vedd, hogy mindig halványabb a valóságban gy kicsit. ugye az sem mindegy hogy mivel fested rá, hogy csak simán vagy ecsettel. dehát őket profi sminkes sminkeli amúgy..és persze hogy más lesz.

A körömlakból meg legalább 3 réteget rákennek nekik persze hogy profi körmösök azt is. körömlakkban sajnos néha van eltérés. főleg a sötétebbeknél, mert azok általában világosabbak a kezünkön. de a világosaknál nincs nagy eltérés... :)

Amúgy rúzsmintákat tud a tanácsadónőd mutatni!

2010. okt. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
körömlakktól kiakadtam Color Trend-eset rendeltem Chocolate-t szép csokibarna a képen megjött és kb. száraz világos homok színe van,nagyot csalódtam és a Célébre parfüm illat is benne volt elküldték hát abban is csalódtam :(
2010. okt. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!