Milyen piercinged van?

Figyelt kérdés

1. Injekcióval érzéstelenítették v csak lidocain sprayel?

2. Mennyiért csináltattad és hol?

3. Hány évesen?

4. Mennyi ideig tartott a gyógyulás?

5. Mivel kezelted?


Nekem egyébként köldökben van, de szeretnék nyelvpc-t és industrialt.

20/L


2010. okt. 12. 18:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

köldök:injekció, ingyen kórházban(nem vicc, műtős ismerős szúrta)16 voltam, gyorsan gyógyult, octenisepttel kezeltem...

nyelv: lido, ingyen, kórház, 17, kb 2 hét, cserszömörcés szájvíz

Microdermal(mellkas):9000, westend, fetish, 19, a teljes beágyazódás egy hónap, de már másnap nem fájt...octenisept

2010. okt. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

szia!


nekem volt nyelv piercingem, de már kivettem. A nyelvet csak lidocainnal érzéstelenítik, de nem fáj, én komolyan mondom semmit sem éreztem, csak egy kis feszítést. Hogy az adrenalin miatt, vagy amúgy sem vészes azt nem tudom!:P


utána majd pár napig beszélni sem tudsz majd normálisan, meg enni:P sőt mikor én ettem, teljesen olyan volt közben, mintha le esne a golyó, pedig nem is. :P


Nekem öblögetővel kellett kezelnem. és csak is normális szalonban csináltasd, főleg a nyelvedbe!!! Csúnya balesetek voltak már, nem steril környezet, és eszközök miatt!:S


Szoval csináltasd csak meg a nyelvedbe! Én nagyon szerettem!:) az industrial nekem nem tetszik, szoval nem is tudok hozzá szólni!:P


22/L

2010. okt. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nyelvembe van

Lidocainnal, nem éreztem semmit :)

8000ért Pesten Europarkban

15 évesen (2 hónapja :D)

Kb 2 hétig tartott, de első héten enni sem tudtam 1 falatot se, első 2 nap inni se tudtam..)

Corsodyl-lal öblögettem


15/L

2010. okt. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Orrpiercingem van.

Lidocain sprayvel érzéstelenítették, 6 ezer ft volt, Kispesten, 16 éves voltam. Semmi gondom nem volt vele, 1 hónapig ecseteltem Betadine-nal.

20/L

2010. okt. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. okt. 12. 20:41
 6/14 anonim ***** válasza:

sziaa

köldök.

1.csak lidocain.

2.6000 Oroszlány egy piercingesnél.

3.14.

4.hónapok :/

5.első pár héten tetrannal aztán semmivel


16/L

2010. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

15éves koromban jöttek ezek mind szalonban:

Nostril: nem érzéstelenítették/7e ft volt mind 2 oldalra/ 2hónap alatt rendbe jött. Tetran az csodakenőcs mindent rendbehoz szinte.


Bridge: ez se volt érzéstelenítve/ 4e ft volt/ Tetrannal kentem ezt is másfél hónap alatt begyógyult


Medusa: ezt lefújták spray-vel 3e ft körül volt/ 3hétig tartott a teljes gyógyulás/ 1hétig sós vízzel öblögettem utána semmivel már.


17 éves lettem mikor ezeket csináltattam

Cheek: szintén spray-vel befújták nem fájt előtte se de utána sem/ 6e ft volt/ 3hét alatt ez is begyógyult annyira h már nem is volt érzékeny/ szintén sós vízzel öblögettem.


Septum: nem fújták be semmivel nemfájt(ezt élveztem a legjobban) 8e ft volt / 3hónap múltán is érzékeny volt még az orrom de utána már helyrejött / Octenisept-el fújtam 2hónapig kb.


18/F

2010. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Köldök pc.

14 évesen

lidocainnal

volt barátom nővére tehát, nem drágán, 1000-1500-ért...

hát sokáig gennyezett azért :S

2010. okt. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

orr

17 évesen, szépségszalonban 1300Ftért

csak betadinnal kezeltem

2010. okt. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia))

Nekem nyelvpiercingem van, szeretem és nem bántam meg, tervezem a következőt egy nem is olyan távoli jövőben)


1. nem injekció, se nem lidocain) Málna ízű érzéstelenítő zselével és egy fültisztító pálcikával nyomkodtam alul-felül a nyelvemnek az átszúrandó részét) Fincsi volt amíg éreztem valamit, aztán már csak a nyálam folyt:D


2.Debrecenben egy szalonban, azt hiszem ékszerrel együtt 8000ft volt.


3.18 már elmúltam akkor az tuti...


4.Pár hét alatt már teljesen megszoktam. Maga a duzzanat -minden segítséggel ..jegelés,sör:P,fertőtlenítés,szilárd ételek mellőzése 3 napig..- kb 1- 1,5 hét alatt lement, utána már csak arra kellett figyelnem, hogy a fogamat ne verjem ki beszéd közben az ékszerrel:D


5.Egy műanyag pohárba raktam vizet, ezt a fagyóba, majd amikor teljesen megszilárdult akkor kivettem és vájtam egy nyelv méretű lyukat bele és ezt "szopogattam" pár percig. Ezt naponta többször, de hozzáteszem, én nagyon féltem az allergiától meg, hogy nagyon be volt dagadva a nyelvem. Pár nap szilárd ételtől mentesen, első nap no kaja! A többi már csak az én csodafejemből szállt ki, úgy, mint a betadinos oldattal való fertőtlenítés valamint a jó öreg alkohol:P


Mellesleg minden más testtájon lévő piercing taszít, még fülbevalóm sincs. A fenék hajlat ahol kezdődik, na oda akartam rakatni még, de csak "saját felelősségre" tették volna be, mert nagy volt a kockázata annak, hogyha hirtelen ülök le akkor kiszakad.

2010. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!