Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan lehetne olyan nagyon...

Hogyan lehetne olyan nagyon csillogó szemsminket csinálni, amilyeneket pl a megasztárba csinálnak eszenyinek meg pár énekesnek?

Figyelt kérdés
most hétvégi megasztárba voltak ien nagyon gyönyörűen csillogó sminkek, és sztem enynire csillámos szemhéjpuder nincs, vagy ha igen hol lehet ien beszerezni? mert amugy sztem ez vmi csillámporos technikával lett kiokosítva csak nem tudom hogyan. (amugy nem tudom bárki figyelte a megasztár sminkeket, de előre is nagyon köszönöm!)
2010. okt. 6. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:

profi sminkesnél:)

amúgy valami hasonlót találtam neked: http://www.youtube.com/watch?v=_uzmdasZOks

2010. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

huuuuuuuu ez nagyon tetsziiiiiiik!

kösziiii!

majd utánanézek ien csillámos cuccoknak :D bár nem sok esélyét látom hogy találok, de nem baj :)

2010. okt. 6. 17:13
 3/4 anonim ***** válasza:
az Aréna Plázában van Mac üzlet, ott nézz utána, mert a video leírásában ott van,hogy miket használt és a csillámos szemhéjfesték Mac termék:)
2010. okt. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
wááááááá kösziiiiiii :D
2010. okt. 11. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!