Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi idő múlva lehet először...

Mennyi idő múlva lehet először kivenni a fülbevalót?

Figyelt kérdés
2 hete lövettem ki a fülem (fülcimpa) és azt mondták hogy pár hét múlva ki lehet venni. Már kb 1 hete nem is érzem egyáltalán és nem is piros, nem vérzik egyáltalán. Ennyi idő után már kivehetem?

2023. febr. 9. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
4-6 hét múlva lehet cserélni. DE simán kivenni akkor veszed, amikor akarod.
2023. febr. 10. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, 6 hétig várni kell. Kivenni sem szabad, hiszen akkor összenőhet a friss lyukasztás.
2023. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Canaan ***** válasza:
A 4 hetet mindenképpen várd meg és ha 1-1 napra nem is raksz bele fülbevalót hosszútávon azért még maradjon. Én is így voltam, hogy már begyógyult nem is vérzik lassan egy hónapos nem történik semmi ha kiveszem és másnap meg láttam, hogy hoppá... Alig tudtam visszatenni. A fülbevalót viszont nyugodtan lecserélheted ha zavarna. A lényeg, hogy helyette tegyél azért vissza valamit.
2023. febr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!