Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, mi a véleményetek a...

Lányok, mi a véleményetek a Loréal sminktermékekről? Mennyire tartósak, mennyire fed az alapozó, csomósodik a szempillaspirál?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből inkább professzionálista veszek, pl. Art Deco, Beyu, Isadora, ezek sokkal jobbak, minden termékük.
2010. szept. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az alapozóm és a spirálom is Loréal-os és nagyon elégedett vagyok!
2010. szept. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a Lorealt, szinte csak azt veszek sminkekből. Alapozót már nem nagyon használok, de az Infallible és az Accord parfait (por állagú) alapozók nagyon jók. Van púderem, szemceruzám, pirosítóm-beváltak. És főleg a szempillaspirálok. Majdnem az összes Loreal spirált használtam, szerintem a legjobbak. Egyedül a körömlakk volt nekem csalódás, Resist and shine nevű, az 2ezer ft-ért hamarabb lepattogott, mint a 300ft-os noname. De ezen kívűl minden bejött, amit próbáltam!
2010. szept. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a Loreal ásványi por állagú alapozóját (Accord Parfait mineral) és a szemfestékeik is jó minőségűek.
2010. szept. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a L'orealból a Glam Shine-os szájfényeket használom (többfélét), és teljesen elégedett vagyok velük. Mondjuk tényleg drágák ahhoz képest dogériában, de én Asia Centerben szoktam venni sokkal olcsóbban :D. Ja, és olyan árban, amilyenben én szoktam venni, elég ritkán találok olyan szájfényt, ami matt, és nincsen tele csillámmal, ebből meg találtam nem egyet :).
2010. szept. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Azt hiszem ma elmegyek egy "kisebb" bevásárlótúrára!:)
2010. szept. 28. 07:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb termék.Nagyon jók az alapozói,sokat probáltam de ez a favorit.A szájfényeit használom még,de azok is nagyon szépek és rengeteg szinben kapható.
2011. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!