Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol találhatnék eper alakú...

Hol találhatnék eper alakú medált?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ami méretében és formájában is eper, szóval nem lapos medál. Esetleg miből tudnék ilyet készíteni?
2010. szept. 19. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
találni nem fogsz. maximum csinaltatni, vagy venni. de egyik sem olcso mulatsag.
2010. szept. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bijue Brigitte-ben nézd meg, ott szoktak lenni...
2010. szept. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bijou brigitte, Six, vagy I am. egyikben biztos van! Westendben megtalálod ezeket az üzleteket, ha pesti vagy.
2010. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. szept. 20. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Jajj én egy elég kisvárosba élek és volt itt ilyen szüreti felvonulás és a kirakodóknál volt gondolkoztam h meg veszem

de mégse:/ Szal iylen helyeken is kaphatsz:)

2010. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egyebkent ha nagyon-nagyon szepen kered, tudok neked csinalni, csak egy valodi eper kell hozza, es abbol csinalok neked femet! ha adsz gyemanttombot, akar abbol is, egy aranyos kis 45millio ft-os gepben. Melohelyen van. ;)

elso vagyok

2010. szept. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :D

Hol dolgozol utolsó? :D:D

2010. szept. 22. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!