Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rossmann-DM-Avon-Oriflame-egyé...

Rossmann-DM-Avon-Oriflame-egyéb hely. Melyik üzletben vásároltok és miért?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dm-mert kedvesek a dolgozók,jók a kedvezmények,és tetszik ez a dm kártya pontgyűjtés izé!Pedig nem szeretem az ilyeneket!:D

Ja és a Rossmann mert néha tök jó akciók vannak!

Az avont egyenesen utálom mert annyira drága és rossz holmijaik vannak hogy csak na!Vannak egy két jó cuccok de kevesebb mint a negyede!

2010. szept. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rossmann az Essence miatt, DM minden egyéb miatt!=)
2010. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
rossmann meg a dm. a dmbe csak egy két konkrét cucc végett megyek de ahol több időt töltök az a rossmann.olcsóbbak is a dolgok mint a dmben.avonbol oriflame böl rendelgettem régen de csalodtam.
2010. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
hát ha mondjuk sampon v ilyesmi akkor rossmann,mert az olcsó és még az én érzékeny bőrömnek isjó amit tt veszek(nivea),az avon és az oriflame meg nem vmi jó minőségű.ha piperecuccokról van sz(alapozó stb.)akk amit a douglas-ben lehet kapni.nem mindegy h mit kenek magamra,nem akarok 20 éves koromra ráncos és ronda lenni
2010. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a DM jobb mint a Rossmann. Igényesebb, kedvesebbek a dolgozók, és a termékeik is nagyon jók: pl.: Balea. De ha szereted a márkás cuccokat, mint a Nivea, Garnier stb., kb a TESCO-ban is vásárolhatsz! A Budaörsi Tescoban nagyon szép a Szépségáőpolűsi osztály. :)) A Rossmann nálunk nagyon rossz, de lehet hogy máshol meg nem. Az Avonból meg ezekből tényleg nem érdemes rendelni. Nagyon kevés jó cuccc van bennük... én is 5 év alatt egy jó szempillaspirált találtam -.- :S
2010. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
akarom mondani szépségápolási osztály xD
2010. szept. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
DM- és csak dm.:)
2010. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
DM! nagyon jok a termekek,sok bio kaja,a Baleas kozmetikumokkal is nagyon elegedett vagyok.Es a pontgyujtessel nagyon jo kedvezmenyekhez lehet jutni 25% es 50%-os.Hamarabb osszegyulnek a pontok mert sokszor van duplapontos akcio.
2010. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!