Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet még kapni valahol az...

Lehet még kapni valahol az Essence Eclispe Collection darabjait?

Figyelt kérdés
Eddig Rossmanban, DM-ben és hipermarketekben is néztem, de már nem találtam sehol, pedig szájfény, szemceruza, szemhéjfesték és körömlakk is érdekelne belőle. Vagy limitált kiadás volt és már nincs is?
2010. szept. 15. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Limitált kiadás volt,én sem találok már sehol.
2010. szept. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én vettem még a széria elején. Már nem kapható, de ne bánd, ugyan azokat a termékeket az essence-től megveheted feleannyiért, csak nincs rajta logó.
2010. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem azért szerettem volna venni, mert Twilight fan lennék, hanem mert pl olyan kétvégű szemceruzát, mint ami a kollekcióban is volt, nem láttam még Essence polcon, de lehet csak nekem kell több helyen szétnéznem. Köszönöm a válaszokat.
2010. szept. 16. 11:51
 4/4 anonim ***** válasza:
A ceruza egyik vége egy kis ecset.:)
2010. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!