Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen kozmetikai termékeket...

Milyen kozmetikai termékeket használtok?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, milyen márkájú termékeket használtok (azon belül is milyet) arcápolásra, tisztálkodásra, testápolásra, sminkelésre. Pl.: arckrém, alapozó, púder, pirosító, testápoló, tusfürdő, hajbalzsam, pakolás, sampon, arclemosó tej, tonik, szempillaspirál, szemhéjfesték, rúzs stb., minden ilyesmi. Azt is írjátok le, meg vagytok-e elégedve velük, mennyiért és hol vettétek illetve hány évesek és milyen neműek vagytok. És előre köszönöm a válaszokat, lehet kicsit sok a kérdés. :)
2010. szept. 11. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Testápoló és arckrém nálam Helia-D. Minden nap használok Neutrogena arcradírt. A többiben nem ragaszkodom konkrét márkához. Hajra Pantene, smink cuccoból pedig változó, de ha sminkelem magam, akkor inkább a szemem, az arcomra csak ritkán használok alapozót. Nyáron egyáltalán nem, mert akkor van színem.
2010. szept. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

FFi!

Tusfürdő és golyós deo: Yves Rocher

Borotvahab/gél: Gillette

Aftershave: nem nagyon használok, de nagyritkán avonosat.

Parfüm: Christian Dior Fahrenheit, Hugo Boss Man, Porsche Design.


egyebet nem tudok mondani :))

2010. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Arc: Ilcsi (krém, tonik, lemosó + feketeszappan)

Test: Helia-D testápoló és Alverde testolaj

Haj: biosampon, Balea hajhab

Deo: Dove

2010. szept. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Ja, a többi is érdekel? Akkor folytatom (előző vagyok)

Szappan: bioszappan

Alapozó: Dr. Hauschka

Púder, pirosító: Mac

Szempillaspirál: Max Factor 2000 Calorie

Szájra: Carmex.

Parfum: Happy for men, CK Truth, DKNY, PR: Black XS for her, CK one, be.

Hát ennyi:)


L/29

2010. szept. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én csak arckrémet használok abból mindig ugyanolyan márkájút a Helia D-t veszem meg...

A többit meg csak úgy választom. A testápolóból sokszor volt Dove-os , de most abból is más milyen van.

A Helia D-vel nagyon megvagyok elégedve, puha lett tőle a bőröm és szép sima. Nagyon jó az illata is.A rossmann-ba vettem meg 930 ft-ért. Sok van benne, úgyhogy szerintem elég sokáig elég.

A Dove-os testápolóval is nagyon jó. Puhává és fényesebbé tette a bőrömet.

:)

Remélem azért valamennyire segítettem, bár nem sok információval szolgáltam bocsi:D

18,L

2010. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
arckrém kakaóvajas vagy kókuszolaj, testre kókuszolaj keverve nivea világoskék vagy sötétkék testápolóval bőrradír tengeri só és tusfürdő,tusfürdő kecsketejes,sampon schauma hamvasító balzsam pakolás sárga loreal hajvégápoló gliss kur féynt adó hajpakolás syoss arclemosó zöld vichy meg loreal pure zone arcradír loreal pure zone alapozó loreal accord parfait púder artystry bronzosító pirosító astor 3d blush,szempillaspirál egy csomo van de leggyakrabban a volue express colossalt használom a sárgát és a telescopicot.szemceruza essence szemhéjtus astor szemöldökceruza essence szemhéjpúderek maybelline,kézkrém kecsketejes
2010. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

20/L,mindennel elégedett vagyok, azért használom őket:)

háát árat csak nagyjából tudok mondani, emlékezetből


alapozó Maybelline 1900ft

púder Manhattan 1800ft

korrektor Astor 1800ft

körömlakk Astor, Maybelline,Miss Sporty 600ft

szemceruza Miss Sporty 800ft

szempillaspirál Essence 800ft

testápoló Balea 400ft

tusfürdő Fa 400ft

sampon és balzsam Gliss Kur 600ft

dezodor Fa 400ft


a DM-ben vagy a Szépségpalotában veszem őket

2010. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Dekorkozmetika: alapozó, púder, pirosító, szemfesték, szemceruza, spirál, szájkontúr, rúzs - Sonya

Sampon, krémek, testápolók egyebek - FLP

Mindegyik luxus kategóriás, aránylag normális áron, nagyon magas minőséggel.

31 éves vagyok, nő.

Itt veszem:

[link]

2010. szept. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsó - a linken az árak is fent vannak, bár én ennél már vagy 20 %-kal olcsóbban kapom.
2010. szept. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a Balea termékek nagy sza rok
2010. szept. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!