Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Smink teljesen eltavolítható...

Smink teljesen eltavolítható nyomtalanul?

Figyelt kérdés

Srác vagyok, megismekedtem egy pasival én vagyok a "lány".

Együttléthez be is szoktam öltözni, viszont sminkelni még nem sminkeltem, nézegettem youtube videókat, kérdésem, hogy nyom nélkül eltűntethető minden, mert nem szeretném, ha látszódna egy egy este után.

Rúzs, alapozó, szemfesék... Szempillaspiráltól félek kicsit, ha lemosom nem marad íves?

Körömlakk?

Bocsánat, ha hülyeségeket kérdezek.

És meddig maradhatnak fent?

Délután sminkelek, együttlét után nem rohannék lemosni, meg nem vaj, ha marad amíg együtt vagyunk :) bár nyilván együttlét során szétkeni valamennyire. De reggel megcsinálom újra... Maradhat sokáig vagy egy idő után le kell mosni?

Tudom hülye kérdések, bocsi.



2022. jan. 29. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Olajos arctisztítóval vagy micellas vízzel eltávolítható, de utána egy gél állagú arctisztító is kelleni fog.

Nyilván akármeddig fent maradhat, de este lefekvés előtt mosd le.

Azt viszont nem tudom mire gondolsz, hogy a szempillaspirál lemosása után íves lesz

2022. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Nincs ilyen "lejárati" ideje a sminknek hogy meddig lehet rajtad miután felkented, de estére alváshoz mindenképp ajánlott lemosni a bőröd egészsége miatt, de mindenkivel megesik hogy nem mossa le csak reggel.

De persze egy jó lemosóval teljesen le lehet szedni, a vörös rúzs tud néha egy kis pirosságot hagyni a szád körül, de ha elég alapos vagy mindent le tudsz szedni egy jó sminklemosóval.

A szempillaspiráltól nem marad íves, de ha az maradna egy picit se lenne szerintem feltűnő, ne aggódj.

A körömlakkhoz mindenképp vegyél körömlakk lemosót, de figyelj hogy a vörös itt is megfoghatja a bőröd könnyen.

2022. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Nyilván ezért kérdeztem, hogy meddig maradhat fent.

Együttlét után nem rohannék ki, plusz együtt alszunk és még éjjel meg reggel biztos egymásnak esünk, ezért lenne jó fent hagyni, bár nem tudom a szex mennyire intézi el a sminket, főleg az orál része miatt.

Pont vörös rúzst és vörös körömlakkot szerettem volna :S

2022. jan. 29. 20:21
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért leamortizálja a sminket, főleg a rúzst, már csak a csókolózás is, szempillaspirálból vegyél vízállót, az talán kibírja, de azt meg nehezebb lemosni és olyan lemosó kell ami leszedi a vízálló sminket is
2022. jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet kapni felragasztható egy estés műkörmöt, amikhez van ilyen zselé matrica, ami lejön.


Felragasztod, reggel leszeded és kész.


Ha pl a hétvégi buli ruhámhoz akarok körmöt, akkor szoktam ilyet feltenni.

2022. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát szexnél nagyon kenődik a smink. Én is pont ezért, ha tudom, hogy lesz már fel sem rakok
2022. jan. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ez az egy estés műköröm jól hangzik. Lejön egyszerűen, nyomtalanul?


De pont a szexhez akarok sminkelni, nem baj, ha elkenődik az még izgatja is a srácot, orál közben elfolyt szemfesték...

Rúzs esetleg van valami, ami tartósabb, csók és orál közben nem kenódik annyira szét, de utána eltávolítható? Tudom a lehetetlent keresem :)

2022. jan. 31. 10:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Maybellin new york-nak van ilyen folyékony matt rúzsa
2022. jan. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És az lemosható reggel nyomtalanul?
2022. jan. 31. 17:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, minden sminket le lehet mosni rendesen.
2022. jan. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!