Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány féle színt használtok a...

Hány féle színt használtok a füstös szem elkészítéséhez?

Figyelt kérdés
Mit és milyen színűt használtok? Pl. szemceruza, szemhéjfesték, szempillaspirál...
2010. szept. 9. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ha lusta vagyok csak fekete szemhéjpúdert, fekete szemceruzát vagy tust, meg fekete spirált.

ha van időm belülre ezüst szemhéjpúdert szoktam tenni, kívülre feketét, uúgy tus v ceruza meg spirál.

2010. szept. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

füstös szem = fekete szem! szóval feketét...

márcsak a nevéből is adódik... a füst nem hupilila

2010. szept. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak!!!

A füstös szem nem a színre vonatkozik, hanem a szemfesték eldolgozási módjára, h nem pandamaci stílusban vége van a szemfestéknek, hanem átmenetesen el van dolgozva!

Ha nem értesz hozzá, legalább ne írj hülyeséget!

A kérdezőnek:

van, h csak egy színt, de akár négyből is össze lehet hozni, ha szánsz rá egy kis időt.ami fontos, h legyen valamilyen alap a szemhéjadon, amin meg tud tapadni a festék, és nem gyűlik össze a szemráncokban. Ennek a színe lehet teljesen bőrszínű, vagy a használt színhez hasonló árnyalat, ami felerősíti a szemhéjpúdert.

2010. szept. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A Youtube-on néztem egy párat és volt aki világos alapot rakott, volt aki lilásat. De van jelentősége? Úgyis raksz rá feketét is nem? Nem vagyok nagy sminkelős, de ezt szeretném kipróbálni.
2010. szept. 10. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:
A FÜSTÖS SMINK NEM FEKETÉT JELENT!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nem kell rá mindenképp fekete.
2010. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem egyébként az tetszik, az a fekete. Bár az inkább sötét szemhez áll jobban, nem?
2010. szept. 12. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!