Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy ilyesmi lila koktélruhához...

Egy ilyesmi lila koktélruhához milyen színű szemhéjpúder illik és milyen körmöt csináljak esküvőre?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 2. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

már bocsi de elég ronda ez a ruha. na mindegy.

kinek a pap...

amugy szerintem valami halványlila szemhéjpúdert, és húzd ki a szemed tussal.

és francia manikűr, vagy valami semleges barack színű lakk...:)

2010. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Vasald először ki a ruhát, mindenképp, mert így még csúnyább. Amúgy szerintem fekete szem, fekete köröm.
2010. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez nem az én ruhám, neten ezt találtam csak ami hasonlít rá, nekem egy térd fölé érő koktélruhám van, mell alatt fekete pánt, és fekete bolero hozzá
2010. szept. 2. 18:26
 4/6 A kérdező kommentje:
mármint ami a színére hasonlít
2010. szept. 2. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Én vmi füstös szemet készítenék hozzá. Vagy feketét, vagy szürkét, vagy lila/fekete (vagy szürke) átmenetest... a lila lehet ilyesmi, vagy akár sötétebb, teltebb árnyalat is. Én nem készítenék vmi nagyon túldíszített/csicsás, ill. túl hosszú körmöt... vagy egy sima francia, vagy vagy ugyanolyan halványlila lakk, mint amilyen a ruha
2010. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. szept. 2. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!