Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet eltüntetni a szem...

Hogy lehet eltüntetni a szem körül azokat a ráncszerüségeket? 16/L

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt én is szeretném tudni

Nekem is van egy pár...:S:/

18L

2010. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Több alvás, kevesebb cigaretta, kevesebb ital, kevesebb bulizás, kevesebb smink.


Eltűnni nem fognak, de ezek hatására rohamosan mélyülnek. Most még alig látszik, de ha így folytatod, visszasírod amikor még csak ennyi volt, nem félcentis árkok, amiben megül az alapozó.

2010. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát én szinte alig sminkelem magam(néha egy kis szemceruza,szempillapsirál, alapozót életemben nem használtam még de nem is hiányzik!), nem bulizok, sokat alszok, eszek mindig gyümölcsöt normálisan, zöldséget, ritkán eszek gyorséttermi kaját, nem dohányzok, nem alkoholizálok...És még is vannak!

Akkor lehet genetika? Mindenesetre igyál sok vizet(szénsavmentes ásványvizet,vagy forrásvíz)! A víz hidratálja a bőrt, és nagyon szép leszel tőle!Egy nap megkéne inni 2L-t.Bár én nem szoktam ennyit, jóval kevesebbet de az is szépítette a bőrömet...

2010. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Photoshop!
2010. szept. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

utolsó nem képen hanem élőbe gondoltam

és am mit lehetne rárakni hogy ne hátszódjon mert az alapozót ahogy elkenem rajta csak mégnagyobb lesz

2010. szept. 1. 15:26
 6/6 A kérdező kommentje:

l, látszódjon

bocs

2010. szept. 1. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!