Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan fessem ki úgy a szemem,...

Hogyan fessem ki úgy a szemem, hogy nagyobbnak tűnjön?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem az avontól a legújabb szempillaspirál jött be
2010. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fehér szemceruza, világos, ezüstös színek. De ha a fehér nem jön be( mert sokaknak nem áll jól) Akkor valami világos szürke, vagy ilyesmi, a metálos csillogó bigyókák is nagyítanak, van ilyenből szemhéjpúder, szemceruza, meg minden. Meg mondjuk nem a belső szemzugból pontosan sarkától kezded húzni a vonalat, hanem mondjuk a szembogárral egy vonalban, (természetesen az alsó részről van szó) úgy szépen finoman, és nem éles határvonallal, akkor nem lesz nagyon erős a fekete sem, és sztem az kevésbé nyomja össze a szemed, szóval nagynak hagyja.
2010. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. aug. 31. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Belső szemzugba fehér, világosbézs vagy vmi olyan világos festék, ami a használni kívánt színekkel és a szemszíneddel/bőrszíneddel harmonizál... egyébként meg világosabb színek az egész szemhéjon, vmi fehéres árnyalat a szemöldökcsontra (persze szépen elegyengetve), esetleg alul a "könnyvonalat" 8bocs, nem tudom, hogy hívják azt a részét a szemnek, csak angolul :D) fehérrel kihúzni (persze csak ha nem túl érzékenyx a szemed, és nem vagy allergiás).
2010. szept. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
feher tempera, meg szen.. divat ujsagot olvastal mar??
2010. szept. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!