Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék visszacserélni egy...

Szeretnék visszacserélni egy Rossmanos (Essence) szempillaspirált. Szerintetek visszavennék?

Figyelt kérdés

tudom, h hülyeség Rossmanosat venni, de pár dolgot már vettem ilyet, és azok jók voltak. Szempillaspirált még soha nem vettem, jónak tűnt, de mikor kipróbáltam, rondán összeragasztja a pilláimat. 700 forint volt, ma vettem.

szerintetek reménytelen? meg se próbáljam? vagy visszaveszik? akinek van tapasztalata ilyen téren, írja meg légyszi!

köszi!


2010. aug. 30. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Hát szerintem 700 ft nem olyan nagy összeg, hogy emiatt visszamenj :/ nemhiszem, hogy kezdenének vele valamit, de azért megpróbálhatod, persze a blokk szerintem kell hozzá:)
2010. aug. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

nehogy vosza vidd.

neeked 700 ft de aki megveszi annak egyí komoly szem gyulladás és egyéb fertözések.

amigy meg a rosmanban vannak jó dolgok.

2010. aug. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

sztem nem vennék vissza.

amúgy melyik essence spirál? (szeretnék én is venni , de így persze nem ezt a típust)

2010. aug. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Azt nem tudom, hogy a Rossmann visszaveszi-e, de ennek magától értetődőnek kéne lennie a kereskedelemben. Ha valaki tőlem vesz szempillaspirált vagy bármi egyebet, visszaadom a teljes pénzét (a blokk és a használt termék ellenében), ha elégedetlen. És ezzel mégcsak rendkívülinek sem gondolom magam, ez így normális. (Más kérdés, hogy nem leszel elégedetlen).
2010. aug. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. egyébként az Essence vízálló.
2010. aug. 31. 09:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!