Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mutatnátok képeket francia...

Mutatnátok képeket francia műkörmökről, amik kicsit alkalmiabbak? (évnyitóra ) L/14

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2010. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2010. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

14 évesen mért szeretnél műkörmöt?

Szerintem fesd ki franciásra magadnak otthon, vagy sima átlátszó lakk. :)

2010. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Minek egy kislánynak műköröm?
2010. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért ne kéne?Ha teccik neki akkor csináltasson.
2010. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Csak az évnyitóra csináltattatom meg, utána már a sajátom lesz. amúgy azért nem magamnak csinálom, mert én nemtudom olyan szépen megcsinálni. =)

És szerintem 14 évesen már nem vagyok ,,kislány"....

Köszi a képeket, nagyon szépek. én kocka fazont szeretnék. =)

2010. aug. 24. 19:30
 7/12 anonim ***** válasza:

Mert tönkre megy alatta a körme ...

Meg 14 évesen fölösleges ilyen macera szerintem, jó persze az ő döntése, én csak jót akarok.

Nem tudom milyen gyorsan nő a körmöd, de nekem több hónapba került mire helyre jött úgy ahogy a körmöm.

És annyiért meg h 1 napig rajtad legyen s le vetesd fölösleges pénzkidobás. Ha a lakkal nem tudsz ügyesen bánni, egy bnő tud segíteni. :)

2010. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Ha egy jó szakemberhez megy valaki akkor sohasem vékonyodik el alatta a köröm!!! Biztos kifogtál valami kókányt!

2010. aug. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Több körmösnél jártam már.

Barátnőimet is kérdeztem, volt aki nagyon drágán csináltatta és ugyanúgy elvékonyodott alatta a köröm.

Tény h valakinek nem, de az ritka is !

2010. aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a drágasán nem függ össze a minőséggel. Nálam egy vendégnek sem vékonyodott el a körme.Persze ehez az is kell hogy a kedves vendég nem tépkezje és feszegesse fel a műkörmét.
2010. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!