Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fekete smink? (kérdés túl rövid)

Fekete smink? (kérdés túl rövid)

Figyelt kérdés

MA vettem egy fekete szemhéjtust,de mikor nekiáltam volna sminkelni rájöttem ,hogy fogalmam sincs mithogyan kéne kezdeniXD

Van feketeszemcekám,púderem is:)

Szóval valaki segítene?Elmagyarázná?KÖszi!!!!!16L


2010. aug. 23. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
szia:) én először a púderrel kezdeném, azután kihúznám a tussal a szemem cicásra ( http://www.youtube.com/watch?v=_oI0Bwai83k&feature=channel) harmadik lépésként pedig szemceruzát használnék a "szemem belsejére" vagy h mondjam:D:D de youtubeon van rengeteg videó, keresgélj:)
2010. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én fekete szemcerkát használok meg néha tust meg púdert. ált.ban a szemcerkával kezdem , viszont nem belül húzom ki és csak a felét szal a szemem belső sarkánál nem. így természetesebb és akárhogy hangzik is sztem jól néz ki:D ha tust is használok akkor azt csinálom meg utána és néha cicásra de legtöbbször csak a szempillámnál a szemhéjam vonalán, hogy alig látszódjon.mert hát.. a kevesebb néha több:D aztán végül a púder :)
2010. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!