Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14-19 év közötti lányok!...

14-19 év közötti lányok! Milyen sminktermékeket használtok?

Figyelt kérdés

És kb. melyik mennyibe kerül?

LÉGYSZI KORT IS ÍRJATOK!

A válaszokat előre is köszi.


2010. aug. 19. 23:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Garnier arckrém

Essence Clear&Matt alapozó, Essence Stay Natural korrektor, Synergen púder, Essence szemcerka, fekete néha lila, Essence 4es lila szemhéjpúder vagy Essence sima lila szemhéjpúder, vagy Essence black mania tus, Maybelinne Falsies spirál. Szájfénx mindig változó, alá általában labello angelstar.

14/L

2010. aug. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Avonos alapozó (1valahányszáz), szájfény,(kb 700) szemceruza(kb.800). Jó minőség és nem tesztelik állatokon.


19 /L

2010. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
általában az avonból rendelek:) vagy sima boltból:D
2010. aug. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szempillaspirál:Maybelinne Volume Express Colossal szempillaspirál.1800 ft körül van az ára,de nekem ez nagyon bevált,nem ragadnak össze a szempilláim tőle,egész napra kitart,és elég sokáig használhatom.

Szájfény: a Rossmannban kapható a Lovely nevű márka,elég olcsó,én a barackszínű árnyalatot használom,kábé 450 ft.


Mást nem kenek magamra,néha kis korrektort,ha egy-egy csúnya pattanás kijön rajtam.

14/L.

2010. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
köszi :P
2010. aug. 20. 19:29
 16/20 anonim válasza:
Szia! Én szemceruzát mindenképp használok, szempillaspirált is szoktam, de nem mindig, szájfényt nem mindig. És ha tudom hogy süt a nap, akkor tezsek ilyen bronzosító golyóból is egy kicsit, mert akkor picit csillog tőle az arcom, de nem feltűnően. ezek mind essence termékek, ezek a legjobbak. árban, minőségben is egyaránt! 14/L
2010. aug. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

szemhéjtus(illatszerboltból:P) szemceruza(avon, de egyszer vettem Ázsiában lévő kis boltból, na az volt a legjobb:D) szempillaspirál( avon- supershock<---nagyon jó)

ennyi, nem használok alapozót, a bőrömre házi praktikákat alkalmazok:)

a smink pedig a szemek kiemelésére.

L/16

2010. aug. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

én AVON-os cuccokat használok:(perfect wear extratartós) alapozó,(bőrszínhez igazodó hidratáló) kőpúder,(supershock) szempillaspirrál

14/L

2010. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

AZ AVON termékei általában mind jók. Ezen kívűl én a Lady Ann márkát imádom. Nem kenődik, hosszan tart.

És az árak sem vészesek. Sőt..

L/18

2010. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
köszi :P
2010. aug. 23. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!