Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek éjszakai, kivehető...

Szerintetek éjszakai, kivehető vagy rögzített fogszabim legyen?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 13:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ejszakai :)
2010. aug. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szerintem olyan, amilyennel legszebben helyre lehet hozni a fogadat... amúgy ezt nem az orvos dönti el?
2010. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Éjszakai (:- Ha nagyon lassan akarsz változást ( Nekem semmi változás nem volt, este mindig kiesett)

Rögzítettem volt, helyre is ment másfél év alatt.( Nagyon brutális volt)

15/f

2010. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a fogam :)
2010. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%

Nekem éjszakai van, bár sokszor elhanyagolom:S - Van, hogy elfelejtem, van, hogy egyszerűen nem akarom feltenni. Bár, még mindig jobb, mintha rögzített lenne...

15/L

2010. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a rögzített hatásosabb és hamarabb helyrehozza.

Egyesek szerin "gáz",szerintem egyáltalán nem gáz,ha valaki szebbé akarja tenni a fogait és foglalkozik vele.Amúgy is van akinek kifejezetten jól áll,és ha választhatsz az éjszakai és a rögzített között akkor biztosan nem kell majd sokat hordanod,hamar helyrehozza.

Én a rögzítettre szavazok:D

2010. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A kivehetősnél sokkal lassabb a változás, mivel ugye csak éjszaka van rajtad, vagy amikor otthon vagy, és van kedved betenni. Én a rögzítettet javaslom, mert hamarabb megszabadulsz a fogszabitól :)

(egyébként én jobban is szeretettem a rögzítettet amikor nekem volt, mint a kivehetőst)

2010. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
rögzitett! ha azt olvastam, hogy 12 éves kor felett csak nagyon nehezen lehet helyre rakni a fogakat kivehetőssel. ha nagyon zavar a fém, választhatsz fehéret, nekem is olyan lesz ősszel:) másfél évig kell hordani, de ha nem olyan csámpásak a fogaid, néhány hónap alatt rendbe teszi őket, és csak azért kell hordani, hogy ne csússzanak vissza. de éjszakait majd kell hordani, előbbi okból. de legalább szép fogaid lesznek rövid idő alatt, mert éjszakaival szerintem 5 év alatt se lesz sok változás:S
2010. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

nem ha, hanem valahol:D nem tudok írni, bocsi

előző voltam

2010. aug. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
rögzített:)
2010. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!