Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szer van ami leszárítja...

Milyen szer van ami leszárítja az arcom?

Figyelt kérdés
Eléggé zsíros a bőröm. Ezt anyukámtől örököltem. És Pattanásos vagyok az arcomon is. Az nem tudom kitől örököltem :) ilyen még nem volt a családban, és nem is ez a lényeg. Nem nagyon szoktam nyomkodni az arcom mert csak rosszabb lesz. Szóval a dokim azt mondta olyan szerrel kenjem az arcom ami leszárírja mert az jó a zsíros bőr ellen és a pattanásokat is leviszi. Szóvala valami extra szárítás kéne. 2 gyógyszertis adott az egykre allergiás vagyok a másik meg jó de valami iszonyat csillagászati ára va. Szóval valami olcsó extra bőrszárító kéne nekem! Köszi Puszi
2007. dec. 19. 16:38
 1/7 anonim válasza:
10%
nekem ami nagyon bevált a disznószappan!!!iszonyatosan száritja a bört csak rettenetes szaga van!! de ezt sztem ki lehet birni!!sztem probáld meg!!
2007. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szia! Mi a barátnőimmel szintén így voltunk. A zineritet ajánlom, az ilyen ecsetelős bigyó, problémás, pattanásos bőrre van és jól szárít is! Az ára sem drága, még olcsóbb ha az orovos receptre írja fel ( olyan 800 ft körül ha jól emlékszem), de használ!
2007. dec. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Mindenképpen menj el bőrgyógyászhoz, velem az SZTK-n is nagyon rendesek voltak. Én 25 vagyok és még mindíg zsíros a bőröm, meg pattanásos a T vonalban, erre nagyon jó az Akneflug ecsetelő, és a Differin krém. Ezeket csak bőrgyógyász írhatja fel. Én sem szeretek pirulákat beszedni, ezek pedig beváltak. A nivea bőrápolási termékek nagyon jók, kozmetikumokat ajánlanak honlapukon teszt segítségével, nézd meg!
2007. dec. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Én a Nivea arclemosót használom. Este fürdés után bekenem vele az arcom, majd egy 5 perc múlva lemosom róla. Eztután pedig arctisztitóval ápolom. Szerintem így együtt naon hatásosak.
2007. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
HCL
2007. dec. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.Ajánlom figyelmedbe az Ilcsi termékeket.Nem tartalmaznak mesterséges színező illat vagy tartósító szereket. Magyar termék így megfizethető áron van. Kizárólag kozmetikusnál lehet beszerezni. Az étkezésedre is oda kéne figyelned pl: ne egyél forró, zsíros és csípős ételeket , kerüld a cigifüstös helyeket és az alkohol fogysztását.

Figyelj a testmozgásra és a rendszeres bőrápolásra.

Kerüld a szappanos és alkoholos lemosókat.Keresd inkánn az aloe verás pantenolos kamillás vagy citromos termékeket.

Használj tonikot (alkohol mentes) és vizes alapu arckrémeket ami cinket és agyagot tartalmaz.

Ha nem találsz Ilcsivel foglalkozó kozmetikust a lakohelyeden ajánlom még a Loreal és garnier ( pure/ Pure zone) termékeket.Gyógyszertárban tusz venni Tetrán kenőcsöt amit a gyulladt pattanásokra tusz használni.

Remélem segítettem.

1 kozmetikus

2008. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

nekem van egy receptem: fél kocka élesztő, pár csepp méz, pár csepp citromlé. ezt össze kell keverni, és felkenni az arcra. rászárad és utána egy törölközővel ledörzsölöd. Nekem a régebbi kozmetikusom Ilcsi féle kénes krémet ill. csipkebogyó habkrémet adott. kb két hét használat után dupla olyan zsíros lett tőle a bőröm, pedig direkt az én zsíros bőrtípusomra való:( nem tudom nekem miért nem vált be.

2008. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!