Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminkem legyen a saját...

Milyen sminkem legyen a saját szalagavatómra majd?

Figyelt kérdés
Esetleg linkelnétek, hogy szerintetek melyik szép stb?
2010. aug. 14. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen ugyanilyen volt a sminkem szalagavatón: http://www.youtube.com/watch?v=d5OKvWCoZG8
2010. aug. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
dejóó! magadnak csináltad?
2010. aug. 14. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy volt, hogy magamnak csinálom, de aztán a fodrászom, aki kiderült sminkes is egyben, rábeszélt és így ő csinálta meg helyettem. -.-' Pedig nem akartam sminkessel csináltatni, de jó a rábeszélőkéje. 2500-ért csinálta. Nagyon megbántam, hogy hagytam rábeszélni magam, mert otthon szoktam sminkelni és én is össze tudtam volna dobni egy ilyet. Szerintem próbálgasd otthon magadnak és majd belerázkódsz, hogyan is kell egy ilyen sminket elkészíteni és majd ha a szalagavatód napjára elérkezel, könnyen és egyszerűen nagyon szép sminket varázsolsz magadnak :)
2010. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) akkor én majd mindenképpen magamnak fogok valamit kreálni:P
2010. aug. 14. 13:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen :) Írd be ezt youtube-ra: smokey eyes make up tutorial

Nagyon szép sminkek vannak itt :)

2010. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!