Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, akiknek vannak online...

Lányok, akiknek vannak online kamerás óráik! Ti sminkeltek otthon is?

Figyelt kérdés

2020. nov. 16. 16:29
A kérdező szavazást indított:
Igen, hisz így is látnak
Igen, de enyhébben mint amikor személyesen látnak
Nem, otthon nem fogok sminkelni
33 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell, smink nélkül is csodásan nézem ki. 😉
2020. nov. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
*k
2020. nov. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kedvem igen ha nem nem
2020. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
100%
Kedvfüggő, a reggel 8-asra általában nem szoktam, későbbire van hogy igen. Csak úgy magamnak is kikenem a fejem ha van kedvem, mert szeretek pl. szemhéjpúderekkel kísérletezni és jobb gyakorolni otthon mint először élesben felkenni egy újat amikor időre kell mennem, aztán úgy derülne ki hogy pl. porol vagy ilyesmi.
2020. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Igen, még egy kicsit erősebben is, mint utcára, mert így a kamerán jobban látszódik a szemem és a szám, “kifejezőbbnek” tűnik a tekintetem, előbb észreveszik, ha válaszolni szeretnék valamire vagy hozzáfűznivalóm van.
2020. nov. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen kedvem van, meg hogy mikor van órám. A reggeli órákra nem szoktam, végre kiélvezem hogy elég óra előtt 5 perccel felkelnem, bekészítem a kávét, amíg lefő arcot mosok és felveszek valami rendes pólót és pont kijön a kávé mire be kell ülnöm órára. Ha délután van órám akkor sokszor igen, előtte unalmamban vagy amikor szünetet tartok a tanulásban kifestem magam. Nem azért hogy “szép legyek”, hanem mert szórakoztat.

Az semmilyen szempontból nem befolyásol hogy ki lát.

2020. nov. 18. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem:( mert úgy vagyok vele hogy inkább akkor nem kapcsolom be a kamerát de így hogy nem megyek sehova és nap végén soha nincs kedvem lemosni így inkább nem sminkelek pedig nagyon szeretek😭

Kicsit hiányzik is hogy végre 'jól nézzek ki' de majd karácsonyra csinálok valami sminket:/

2020. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!