Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb olcsó matt rúzs?

Melyik a legjobb olcsó matt rúzs?

Figyelt kérdés
2020. szept. 6. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Rossmann Lovely K Lips, nagyon jó, szép színek. Egész napra nem fed, egyszer át szoktam kenni.


Viszont a Maybelline Stay Matte Ink az tartós, elég egyszer, reggel felkennem, micellás vízzel is nehéz a nap végén leszedni.

2020. szept. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
A maybelline super stay matte valóban nagyon jó, nem a legolcsóbb 1900-2600 közt szokott mozogni az ára, de ahogy írták nagyon megéri. Nekem zsíros ételek oldják kicsit és hambi vagy pörkölt után néha meg kell igazítani, de ha nem eszek ilyesmit úgy kell levakarni este. Pár hete egy esküvőt igazítás nélkül kibírt, pedig volt bőven éves-ivás.
2020. szept. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elsőhöz, a Lovely K-Lips rúzsok nagyon jók! Nekem 3 árnyalat van belőle, szeretem őket. Ezért az árért szerintem megérik.
2020. szept. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lovely K Lips a kedvencem, kár, hogy viszonylag kevés szín van belőle/amik vannak nagyon hasonlóak. Viszont különböző színű szájceruzákkal elég sokat lehet az árnyalatukon csalni.


Maybelline Super Stay Matte-jaim is vannak, szeretem őket, de nálam nagyon változó a tartósságuk. Például a 110-es Originator színt bontókalapácsal sem lehet leszedni, viszont a 30-as Romanticot már kb 2 óránként újra kell kennem, ahhoz, hogy szép legyen.


Legutóbb Catrice Matt Pro Inket vettem, mert ebben találtam tökéletes vörös színt (09 This is my statement) és meglepően jó minőségű, biztosan megveszem más színben is.

2020. szept. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aden - Igaz, ez nem drogériás, online vagy fodrászkellékes üzletekben tudod megvenni őket. Nagyszerű a színválaszték, könnyen kezelhető és tényleg nagyon tartós.


Maybelline SuperStay Matte - Ez tényleg lerobbanthatatlan. Úgy kell leoldani sminklemosóval. Vannak különlegesebb színeik is, de ami a legjobb benne, hogy nem ül bele az ajak ráncaiba, hanem szépen kisimítja azokat. Ha biztosra akarok menni, mindig ez van rajtam.


Catrice Matt Pro Ink - Ez számomra is új találmány, de nagyon hasonlít az Aden rúzsaim állagára. Pillanatokon belül megszárad, utána pedig egyáltalán nem lehet érezni az ajkakon. Nem fogja meg a pohár szélét, enni is lehet vele óvatosan.

2020. szept. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
avon true matt rúzs is jó szerintem, ezer alatt szokott lenni, szépek a szinek és ha megszarad nem kopik le konnyen
2020. szept. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon olcsó hmm... Trend it up ultra matte rúzsai magában vagy hozzájuk tartozó ajakontur cerkával,aleverde rúzsai is mattak és 1000-sek csak.

A Lovely k-lipsek azért nem a legolcsóbbak, de tényleg jó kid dupe-ok nekem egy lilás rozsaszin van abbol, egy kulonlegesebb unikornis arnyalat a holografikus kollekciobol meg egy erős csoki barna szín, és megvagyok velük elégedve, szóval azt is ajanlani tudom, essence-nek is vannak matt rúzsai, L'Oreal és maybelibe márkánal is de azokat nem uszod meg 2000 alatt.

2020. okt. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!