Szempilla lifting SOS??

Figyelt kérdés

Sziasztok


Voltam szempilla liftingen, szép hosszú szempillaim vannak csak egyenesek ezért gondoltam ha szép ivesek lesznek az szép lesz.


TELJESEN begöndörödtek. Ez a szalonban nem tűnt fel mert kicsit még homályosan láttam akkor... most viszont látom és szörnyű. Megmostam az arcom, vizesen nagyon szépek dr amint megszárad egy részen visszagöndörödik.


Mit tudnék ezzel csinálni?:( azon kívül hogy megvárom amíg cserélődnek..

van bármi amivel kicsit ki tudnám egyenesíteni? Nem értem hogyan történt ez, rengeteg referencia képet néztem a szalonról és szépen dolgoznak :(



2020. jún. 30. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap múlva kevésbé lesz göndör, ez normális.
2020. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Milyen lett pár nap utan???
2020. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ugyanolyan maradt, sőt, meg most is meg vannak törve, gusztustalan látvány az egész. Meg kell várnom amíg lecserélődnek.
2020. júl. 28. 17:03
 4/6 anonim válasza:
:(
2020. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem lehet, hogy a legkisebb liftpadet (S méretet) használta. A te szempillád, mivel hosszú, elég a nagyobb méret.
2020. szept. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na ezt nem tudom. De még most is van pár rész ahol még mindig meg vannak törve viszont hál istennek a legtöbb helyen már helyre álltak. Mindenesetre sajnos emiatt a tapasztalat miatt soha többet még egyszer...
2020. szept. 15. 11:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!