Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapozót, korrektort vagy...

Alapozót, korrektort vagy púdert használsz?

Figyelt kérdés

2020. jún. 5. 11:21
A kérdező szavazást indított:
Alapozó
Korrektor
Púder
Korrektor és alapozó
Alapozó és púder
Korrektor és púder
Mind
Egyik sem
44 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapozo az egesz arcra, aztan korrektor a szemek ala, majd puder megint az egesz arcra.
2020. jún. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Száraz bőröm van, így az alapozó és korrektor kombó mellé púdert egyáltalán nem használok. Mivel matt termékeim vannak, így egész nap tartós, nem olvad meg, nem mászik el.

Egy vékony réteg alapozó fölé csak a bőrhibák elfedésére, illetve a szem alá, a homlok-orr vonalában használok korrektort.

Ha nagyon sietek, az is előfordul, hogy korrektorral alapozok. Ugyanolyan masszív és befejezett végeredményt nyújt.

2020. jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Mindhármat használom, attól függően, hogy hova megyek/mennyi időm van készülődni van, hogy egyszerre csak egyet, vagy csak kettőt, de van, hogy egyszerre mindhármat. Összességében mindegyiket szoktam.
2020. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudnám, miért kell lepontozni az embereket ilyen szubjektív kérdéseknél.
2020. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznapokban egyiket se, szerencsére szép a bőröm. A szememet festem meg néha a számat.


Bulizni hordok mind a hármat.

2020. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Alapozó+korrektort használok. Nekem is száraz a bőröm úgyhogy púdert már nem használok. Pattanásos volt régen a bőröm és szerintem a sok szárító szertől lett ilyen. Már egy kicsi púdertől is csúnya lesz a sminkem.
2020. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ!


#4, ez jó kérdés, én mindenkinek zöld pacsit adtam! :)

2020. jún. 5. 17:55
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapból semmit, próbálok inkább az arcápolással annyit törődni, hogy ezek ne kelljenek. Ha mégis kijön valami óriás pattanás, akkor arra stick-es korrektort.
2020. jún. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyiket használom, az alapozót vékony rétegben hogy egységes legyen és a sminkem alapja, a korrektort a szemem alá és a pattikra,majd ezt púderel fixálom.
2020. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
47%
Egyiket sem, hiszen nem érdekel mások véleménye a külsőmről. Akinek tetszik, annak tetszik. Akinek nem, annak nem. Ilyen vagyok, fogadjanak el az emberek, aki meg nem fogad el, annak nincs helye az életemben. :)
2020. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!