Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha az épített szempillámat...

Ha az épített szempillámat úgy tisztítom, hogy a pillafésűre micellás vizet rakok és utána sima vízzel is leöblítem az jó? Ti hogy szoktátok?

Figyelt kérdés
Mondta a pillásom, hogy a rózsaszín micellás víz jó tisztításra, de hogy csináljam? Vattakoronggal nem merem, meg az bele is ragadna és szöszös lenne. Ti hogy csináljátok?
2020. márc. 15. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Vattakorongal valóban nem ajánlatos, mert beletapadnak a vatta szálai, amit elig lehet kiszedni utàna.

Én fürdöskor olajmentes arclemósóval óvatosan át mosom és ennyi. Nem hasznàlok rá micellás vízet.

Egyébbként kapható már szempilla sampon amit egy pufi ecsettel lehet felvinni. Nagyon jó, esetleg kipróbàlhatod.

2020. márc. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szempillasampon, beszarás... csajok, nem semmi 😀😀
2020. márc. 16. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szempillasampon sminkecsettel. A micellás víz is jó szerintem, ugyan úgy lehetne ecsettel.
2020. márc. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!