Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnám kiszedni a...

Hogyan tudnám kiszedni a fülbevalómat?

Figyelt kérdés
Nme rég lövettem 3 lyukat és az egyik 2 hét után begyulladt.. és úgy rávan szorítva az a vacak h nem tudom leszedni meg fáj is próbálkoztam de úgy nem jön el emg angyon fáj :( ötletek? :(
2010. júl. 24. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
kend gyulladás csökkentő krém pl. tetrán körömvirág krém és ha elmúlik a gyulladás akkor nem fog szorítani nagyon nehezen lehet a hátulját leszedni egy kicsit jobbra balra mozgatni és úgy lehúzni a hátulját amúgy még legalább 2-3 hétig ne cseréld le olyanra amilyet akarsz mert begyulladhat újra (tapasztalat) és mikor már ott van az idő hogy lecserélheted fertőtlenítsd le alaposan
2010. júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
meleg vízben próbáld kicsit áztatni, és úgy próbáld:)
2010. júl. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
menj vissza oda, ahol lövetted, biztos tudnak segíteni neked.
2010. júl. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

de ha jól sejtem neked is olyat lőttek, mint nekem. a fülbevaló hátuljának a közepébe dugd bele a körmöd és nyomd kifelé, így le fog pattani róla. remélem értehtő voltam, nekem is ilyen porblémám volt vele :)

előző

2010. júl. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 12 évesen lövettem és apum szedte ki xD:D
2010. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

18:37es isten vagy :D (L)

siekrült :D

de a többiek válaszát is kösöznöm :D (L)

2010. júl. 24. 23:08
 7/7 nyuszipo.Ok ***** válasza:
nekem most csak 4 van de nekemis az egyik mindig sebe volt azttán(lehet hogy ezt hülyeségnek tartjátok pedig igaz)elmentem vaami strandra és a gyógyvízben voltam egész végig és emúlt a gyógyvztől a sebesedés és a gyennyesedés.
2010. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!