Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak, ha mindig...

Mit csináljak, ha mindig letörik a körmöm? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Kb már 1 hónapja növesztem a körmöm. Nagyon szép nagyra megnőtt, mindenki azt hiszi, hogy műköröm. Viszont 1,5 hete 2 körmömnél oldalt megjelent egy kis repedés, így azokat levágtam, gondoltam majd úgyis visszanőnek a többihez. Csakhogy tegnap a hüvelykujjam körmén oldalt megint megjelent egy kis repedés. Gondoltam kicsit reszelek belőle, majd utána lefestettem, hogy hátha megmarad. Ma pedig próbáltam valamit kinyitni és teljesen letört az egész. :( Pedig nem gyengék a körmeim.

Szerintetek vágjam le most az összeset, hogy egyformák legyenek és kezdjem el növeszteni megint? Vagy mit csináljak?? Vegyek a boltban műkörmöt azokra a körmeimre???

És mit tanácsoltok, hogy ez ne forduljon elő többet? Mitől lehet? (Nem végzek olyan kétkezi munkát, amitől könnyen letörik.)


2010. júl. 22. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:

vágd le egformára őket, mert az úgy esztétikus, és növeszd meg őket megint.

az is lehet, hogy már túl hosszú volt és nem bírta a gyűrődést. valamilyen vitamin hiány. nézz utána, hogy mitől lesz erős a köröm..ilyenek.. :)

2010. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tuti vitamin hiány!
2010. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem,ne vágd! Vágni nem szabad,jobb a körmödnek,ha reszeled,de ne fém reszelővel.Reszeld le a többit is,mindig csak jobbról bal irányba,hogy ne szakadozzon be,és ezután növeszd. Mindig reszeld meg néha egy picit,amikor már megnőtt,így elkerülheted,hogy berepedezzen,és még meg is erősödik. Vegyél egy négyoldalú polírozót is,és hetente egyszer polírozd vele. Ezzel tartsd rendben a körmeidet,és tuti szép lesz!

Remélem segítettem! :)

25/L

2010. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Utolsó! Megfogadom a tanácsod! :)

2010. júl. 22. 18:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként eddig mindig fémreszelőt használtam és nem tudtam, hogy csak jobbról balra szabad reszelni, tehát csak 1 irányba.
2010. júl. 22. 19:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Így van,és semmiképpen se fémmel! :)
2010. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem egy ideig ne noveszd a kormod , hadd erosodjon meg , mert ha nem akkor allnadoan torni fog mint nekem
2010. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!