Applikátor vagy ecset?

Figyelt kérdés
Mi a különbség? Melyiket érdemesebb használni?
2008. nov. 19. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szemre applikátort szoktak használni.

És az ecseteket púderhez stb..

/pici cutte/

2008. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

Szemhéjfestékhez is lehet ecsetet használni! Egy tömör, rövid sörtéjű ecsetet kell elképzelni, kb. olyan hosszú mint egy púderecset, vagy rúzsecset. Szerintem menj be egy kellékeshez, és kérj segítséget az eladótól. Vagy pl. a kozmetikus is segíthet (nekem is a kozmetikusom hozta).

Egy jó minőségű ecsetnek megvan az ára, de sokkal tartósabb mint az applikátor, és a por állagú festéket sokkal szebben lehet vele felvinni.

2008. nov. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az applikátort akkor alkalmazd amikor közvetlenül felviszed a festéket a szemhélyadra, aztán az ecsettel tudod elsatírozni, hogy szép átmenete legyen a színeknek! Szerintem a kettő együtt az igazán hatásos:)
2008. nov. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!