Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Edesanyanak szeretnek szulinap...

Edesanyanak szeretnek szulinapjara ekszert venni milyen webshopot ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Olyan is jo amit pl budapesten szemelyesen at lehet venni. De nem muszaj ilyen. Megbízható szép legyen az a lényeg
2020. jan. 13. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen árkategóriában, anyagban, stílusban gondolkodsz?
2020. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ami megtetszik.
2020. jan. 15. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Segíteni próbálok, azért kérdeztem. Nincs olyan ékszer webshop tudtommal amin a 3000 forintos bizsu nyaklánctól a félmilliós gyöngysorig mindent megtalálsz. Ha azt mondod hogy valami élénkebb, feltűnőbb bizsut szeretnél, arra tudok ajánlani üzleteket. Ha valami tartósabbat, klasszikusabbat szeretnél de nincs sok pénzed, ajánlom az ezüstékszereket, egy gyűrűt vagy egy láncot kis medállal, pici fülbevalót már egy tízes körül is lehet szépet venni, de ezeket bizsuboltokban nem találod meg. Ha édesanyád nem nagy rajongója a fémékszereknek, és mondjuk fából, bőrből, vagy ásványokból, gyöngyökből készült ékszereket, esetleg népművészeti termékeket szeret, az megint egy másik dolog, erre is vannak üzletek. Ha valami drágább, kidolgozottabb ékszert szeretnél, drágább ezüstékszereket, aranyat, drágaköves, igazgyöngyös cuccokat megint más jellegű ékszerüzletekben találsz.
2020. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem. Is gondoltam bele hogyan irhatnam le de koszi

10es koruli ertekre gondoltam valami viragos ekszer ezust/bizsu

2020. jan. 21. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!