Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rendeltetek már a notino.hu-ró...

Rendeltetek már a notino.hu-ról? Mi a véleményetek az oldalról? Megbízható?

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam tőlük rendelni, eddig elégedett voltam, viszont sajnos az express one futárszolgálartal szállítanak, aki efy kalap kaka, ezért van, hogy sokat kelk várni a cuccea :/
2019. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendeltem, megbizhato (ertsd: eredeti termekeket arulnak). A kiszallitas nem rajtuk mulik, hanem a futarszolgalaton, epp ezert en inkabb elmegyek es atveszem.
2019. szept. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is rendeltem már nagyobb mennyiséget , és tökéletesen megbízhatóak ! :)
2019. szept. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Imádom. Legjobb oldal. Szállítással sem szokott nekem gond lenni(volt, hogy nem a boltjukba kértem) max 3 nap alatt ki is hozták.
2019. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megbízhatóak, a feladási időpontot is mindig betartják amit látsz a termék mellett. De tényleg kár hogy az express one a futárjuk, az első is említette de nekem is borzalmas tapasztalataim vannak velük!
2019. szept. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
A megrendelt termékeket átlagosan 2 nap alatt kiszállították. Eddig max 4 munkanapot kellett várnom. Viszont az Express One futárok rendszeresen azt játsszák, hogy nem tudnak visszaadni a nagyobb borravaló érdekében. Ez egy kicsit bosszant, de ez sem a Notino hibája.
2020. szept. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!