Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hétvégén focibulit rendezünk...

Hétvégén focibulit rendezünk a haverokkal (spanyol győzelmet ünneplünk) és a focicsapatunk edzőjét is meghívtuk. Hogy sminkeljem ki magam, hogy az edzőnek imponáljak?

Figyelt kérdés

A füstös szemek kilőve mert szinte minden hétvégén úgy van megcsinálva a sminkem.A hajamat kivasalom,egy farmer,sportcipőt meg egy feliratos pólót húzok.


Ilyen a póló(csak a nevem van rajta):

[link]


Szerintetek ez így jó lesz?És a smink milyen legyen?


Köszi! 15/F


2010. júl. 13. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te most meleg vagy, vagy elírtad a nemedet?
2010. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha az edzőnek a sminktől imponálsz, azonnal ki kell rúgni, és örök életére eltiltani a pályától.
2010. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ne viccelődjetek,komoly válaszokat kérek.Amúgy nem írtam l a nemem. 15/F.De miért?
2010. júl. 13. 15:25
 4/12 anonim ***** válasza:
Még ha te lány lennél, és az edző férfi, akkor is azt mondanám, hogy egyedül a játékoddal és az edzéseken tanúsított hozzáállásoddal próbálj imponálni neki, semmi mással, és ha bármi mással lehet neki imponálni, akkor az botrányos. De így még inkább. Miért gondolod, hogy beteges külsővel lehet imponálni egy edzőnek?
2010. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
őszintén remélem h ez 1 sz@r vicc lett volna
2010. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem értem...:S srác vagy ,sminkelni akarsz,és a férfi edződnek akarsz tetszeni...katasztrófa

am az edzsőd is meleg?

2010. júl. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok meleg.És az edzőm se.Illetve őt nem tudom.De szeretném ha bukna rám!
2010. júl. 13. 17:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez most kamu? Ha nem vagy meleg ne sminkeld magad! Nekem nincs bajom a melegekkel, de én ezt nem értem, magyarázd már el, kissrác létedre minek sminkeled magad és pózolsz rózsaszín felsőbe, hogy tetsszél az edződnek, ha nem vagy meleg?
2010. júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy meleg,minek akarod kisminkelni magad??És az edződnek minek akarsz bejönni?:| Nem értem:S Ez valami vicc akart volna lenni??:S
2010. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egy nem meleg fiú miért nem sminkelheti ki magát?
2010. júl. 14. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!