Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik olyan alapozó, ami...

Létezik olyan alapozó, ami tényleg vízálló?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyünk a barátommal nyaralni, és van egy két elszíneződés az arcomon, amiktől jó lenne megszabadulni. Van esetleg ötletetek/tapasztalatotok?
2019. aug. 12. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb vízálló alapozó sem arra lett tervezve hogy vízi verekedést kibírjon. Ha csak kicsit lesz vizes az arcod attól még nem lesz semmi baja szerintem egy sima alapozónak sem.
2019. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem víz alá lett az sem tervezve. Catrice camoflouge korrektort vigyel fel, ahova muszáj, fixáld púderrel. És ne merülj a víz alá lehetőleg.
2019. aug. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz ilyenekkel teljesen elveszi a jó hangulatot az ha nem tudsz felszabadulva ugrálni, úszkálni. Egyébként ilyen helyeken vannak különb arcok is hisz szinte mindenki smink nélkül van ha ez megnyugtat
2019. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A pasid sosem lát smink nélkül? Gondolom szoktatok együtt aludni. Akkor is sminkben vagy? Remélem nem.

Az meg kit érdekel, hogy idegenek mit látnak, vagy mit gondolnak?

Strandon egyébként sem jó ötlet sminkben lenni, sminkben napozni.

2019. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Én megértem a kérdezőt. ( En javasoltam a korrektort.) Engem is nagyon zavartak a pattanások(pedig csak 1-2 volt mindig, és hegek nem is voltak). Gondolom próbálja eltűntetni őket, ill. ha vannak hegek. Azért egy szép arcot az eléggé eltud rontani. Sztem itt nem a barátjáról van szó, hanem saját megáról, hogy nem érzi jól magát úgy. A nyaraláson meg ne legyen feszélyezett emiatt, egy kevés korrektor elfér. Annyi meg hogy fényvédőt/naptejet vigyél fel alá. Jó szórakozást!
2019. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!