Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dr. Molnár Csaba plasztikai...

Dr. Molnár Csaba plasztikai sebészről vélemény?

Figyelt kérdés
Szeretnék szajfeltoltest csináltatni Debrecenben,de nem tudom hogy Molnár Csaba milyen plasztikai sebész. Valaki volt már nála vagy hallott már róla vmit?
2018. okt. 10. 17:17
 1/1 anonim válasza:

1 hete voltam Dr. Molnár Csabánál, intim plasztikám volt.Én személy szerint egyáltalán nem voltam megelégedve sem a konzultációval, sem a műtét lezajlásával.Biztos nem megyek hozza legkozelebb, csak sajnos meg a varratszedes hatra van

De nagyon sokan jó véleménnyel vannak róla.Lehet csak szimplán nem voltam neki szimpatikus.De sokan jó véleménnyel vannak róla.Ez az én személyes tapasztalatom.

2018. dec. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!