Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dr. Pataki Gergely árairól infó?

Dr. Pataki Gergely árairól infó?

Figyelt kérdés
Leginkább az imlantátum csere érdekelne! Jelenleg is van implantátumom,de a második baba után már egyáltalán nem olyan mint szeretném... akinek bármiféle műtét történt nála,leírná tapasztalatait és,hogy mennyit fizetett? A konzultáció és a műtét utáni "találkozók" fizetősek?
2017. márc. 1. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem olcsóbb a csere. ..900 körül hallottam egy bnömtöl.
2017. márc. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez komoly? Csak??? Es olyan 1.500.000korulre tippeltem 😧
2017. márc. 2. 09:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Jól tippeltél. Engem ő műtött, de annak is már egy éve...

Bár nincs róla infóm, de szerintem a csere az eleve drágább. Legalábbis nekem ez tűnne logikusnak.

2017. márc. 4. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja hogy válaszolják már rendesen.. :)


Az első konzultáció a műtét előtt az fizetős, a második ingyenes. Hogy most épp mennyi, azt nem tudom. 2015 őszén voltam az első konzultáción.


A műtét árán kívül a gyógyszereket amiket felír azt magadnak kell kiváltani, de amúgy az összes kontroll 10 éven keresztül ingyenes.


Az első hetekben akár heti kétszer is menni kell kontrollra. Ezt mindig egyénileg szabja meg... attól függően ki hogy gyógyul, illetve mennyire volt nehéz a műtét

2017. márc. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,informlodtam tole kicsit :D jol tippeltem... 1,5-1,9millio korulre teheto az implantatum cserem
2017. márc. 9. 15:08
 6/6 Kurama88 válasza:
Kedves #3 hozzá szóló, ha nem vagyok indiszkrét leírnád mennyi volt?
2018. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!