Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van itt olyan, aki mellplaszti...

Van itt olyan, aki mellplasztika érdekében már lépéseket is tett, de végül meggondolta és elfogadta magát?

Figyelt kérdés
Aki egyedül hozta meg a döntést, annak hogyan sikerült? Mi motiválta?

2016. dec. 9. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én évekig rágódtam a műtéten, tudtam, hogy akarom. De féltem tőle.

Végül megléptem, és nem is bántam meg.

2016. dec. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én majdnem meggondoltam magam aztán mégsem nagy hiba volt, visszasirom a régit.
2016. dec. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2. Válaszoló! Megkérdezhetem miért bántad meg?
2016. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
En nem attol felnek, hogy esetleg elront valamit a plasztikai sebesz, vagy szornyen mu lesz, hanem inkabb a lelki gondoktol. Ez mar nem teljes egeszeben en lennek, mesterekelt lennek, es szerintem megbannam, hogy ugy tekintettem magamra, mint egy viaszbabura akit barmikor barmive lehet formazni, ahol keves oda tesznek, ahol sok onnan elvesznek.
2016. dec. 25. 17:23
 5/12 A kérdező kommentje:
Es nem utolso sorban frusztralna, hogy ilyen hiu voltam.
2016. dec. 25. 17:25
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ezt érzem. Főleg az 1. Része. És most hogy nézem a régi fotókat már azt mondom szép volt a kis mell. A nagy mellhez és nem is tudom mit társítottam hát valami csodát de nem az. Semmi nem változott a két nagy mell csak mű nem természetes.
2016. dec. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A legjobban az bant hogy már nem vagyok természetes... És ez túl nagy ár
2016. dec. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bele se merek gondolni az èlet màs területèn is így hozol döntèst!? Egy mellplasztika nem egyik napról a màsikra "megy vègbe"...van idö vègiggondolni, mi van ha vèszhelyzetben azonnal kell döntened? Mi van ha a sajàt gyereked èlete felett kell döntened? Nem tudhatod mit hoz az èlet !
2017. jan. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

12-13 évig tartott amíg döntöttem. Minden erőmmel el akartam magam fogadni. Nem ment. De féltem a komplikácikoktól. Az idegen anyag gondolata nem zavart.


Aztán egyik napról a másikra jött a szikla szilárd elhatározás, hogy akarom a műtétet. Ekkor még mindig adtam magamnak majdnem egy teljes évet, de akkor már egy pillanatra sem hátráltam meg. Nem is féltem.

Ezzel azt akarom mondani, hogy amíg kétely van benned, addig ne vállald be.


Egyébként sose jut eszembe, hogy szilikon van beültetve. Teljesen megfeledkezek róla, hiszen nem érezni.

2017. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Régi a topic, de plasztika előtt állva írnék hozzá.


Írtátok, hogy oda a műtétmentesség. Nekem volt korábban sérvem, új köldököm lett, kb egy hét volt megszokni, pedig egész életemben 16 évig èltem a másikkal.


Én sminkelek is, vasalom a hajam, van alakformáló harisnyám. Másoknak műszempillája, hajhosszabbítása, műkörmei.


Én nem tartok attól, hogy műnek fogom magam érezni és viaszbábunak, mert most is ennek érzem magam. Egy pushupcici ide, egy kis festék oda, nyáron barnára fújatom magam, vagy épp gyúrok egy kicsit popsira. Ugyanúgy formázom a testem csak más módszerekkel.


Szerintem ti is.


Ha végiggondoljátok, biztosan elmúlik a kellemetlen érzés.

2017. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!