Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Már régóta vegyes füleket...

Már régóta vegyes füleket szeretnék. Magyarországon van olyan ember aki " erre specializálódott" és elvégezne egy, ilyen műtétet?

Figyelt kérdés
Negativ kommenteket nem kérek. A hasznos válaszokat előre is köszönöm!!

2016. jún. 29. 20:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elirtam. Nem vegyes,hanem hegyes! "Tündefül"
2016. jún. 29. 20:36
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Remélem nem veszed negatívnak, amit írok, de biztos ezt akarod?? Nem bánnád meg később? E-bayről szuper elf meg tünde fülprotézist lehet rendelni, amit a saját füledre kell rátenni, cosplayesek használjáķ, te is hordhatnád, és ha megunod, már nem hordod. :)
2016. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
71%

Ha meglátnák egy ilyet az utcán, ez jutna az eszembe:


- Milyen betegség, vagy sebesülés okozta?


A fülre specializálódott plasztikai sebész megcsinálja neked.

2016. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Én is gondolkozok ilyenen. :) De egyelőre nem csináltatnám meg, fiatal is vagyok meg pénzem sincs rá. Maradok a műfüleknél. :D
2016. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Nézz utána neten: "audiofül". Nekem elálló füleim voltak és emiatt sokat csúfoltak. Örülök, hogy végre normálisak a füleim. Szóval gondold meg, becsüld meg a szép füleidet. Ez utóbbi csak jótanács volt. :)
2016. jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Zagyvai Gábort keresd meg.
2016. jún. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Nekem ilyenek a füleim, de ez nálam nagy törést okozott a lelkemnek. Kiskoromban mindig csúfoltak, mára már semmi önbizalmam nincs, és hajamat még ezeken a forró nyári napokon is leengedve hordom, hogy takarja a fülem. Nem járok strandra sem, mert vizes, lelapuló hajjal még gázabbul néz ki.

13 éves korom óta nem tettem ki a lábam a házból összefogott hajjal, és itthon is csak akkor viselem úgy, ha senki nem látja. De azóta is felbukkannak a csúfolódások, gúnyos nézések és nevetések álom képében, ami miatt végképp eszembe sem jutna bárkinek is megmutatni. 2 közeli barátomnak mutattam meg...a hasukat fogták a nevetéstől...nekem sok sírást okoztak ezek a fülek, most plasztikára gyűjtök.

Gondold meg, mert az emberek kegyetlenek...

2016. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Ez ízlés kérdése. Magyarországon kevesen fogadják el az extrémebb dolgokat. A cosplay-esek elfogadóak, nekik általában tetszik az ilyesmi. És ha a kérdezőnek tetszik, akkor szerintem csináltassa meg. Mások véleményével nem kell törődni. Én azt mondom, ha valaki máshogy akar kinézni, akkor bátran vágjon bele, és vállalja fel önmagát. Egyébként nekem is tetszenek az ilyen fülek. :)
2016. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

Londonban lattam ilyet. Meg ott nyitottabbak az emberek.


De a lehetseges munkahelyek nagy reszenek mondj bucsut, foleg Magyarorszagon.


Inkabb a fulprotezis ebayrol.


Szerintem eleg durvan tonkretenne az eletedet, hacsak nem valami mar befutott muvesz vagy.

2016. jún. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!