Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbítás előtt állok....

Mellnagyobbítás előtt állok. Dr Kolonics Gyulát vagy dr Pór Ferencet ajánljátok? Van valakinek tapasztalata velük kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2016. febr. 2. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!
2016. febr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
IGEEEEEeeeeen!!!!!
2016. febr. 5. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért ne és miért igen?
2016. febr. 6. 10:36
 4/10 anonim válasza:
Engemet Pór Ferenc fog operálni 22-én 😊
2016. febr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Jesszsu telefon átírta 😂😂 nem emgemet hanem engem !!
2016. febr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
42%

1) Nem érdemes tönkretenni a melleid. Ha kicsit is utánanézel a neten, látni fogod mennyi baj lehet az implantátumokkal.


2) Ha fiatal vagy, akkor akupresszúrával vagy egyszerű svéd masszázzsal is lehet növelni a méretét. (Ha a harmincon túl vagy ez valószínűleg nem működik.)


Itt olvashatsz többet:


[link]


Ha érdekel írj, tudok ajánlani természetgyógyász-masszőrt.


3) Nincs rá szükséged. Enélkül is lehetsz értékes és szép. Aki csak a nagy mellekre bukik, azzal eleve nem érdemes kezdeni.

2016. febr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem 2 gyerek és aktív sport után konkrétan muszáj! Rémesen néz ki ami a helyén maradt!
2016. febr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia :-)

Elmúltam 30. És nem más miatt fekszek kés alá, nem azért, hogy bárkinek jobban tetszek, hanem önmagam miatt. :-) Sose érdekelt ki mit gondol. Csak szeretnék teljes lenni önmagam szemében. Szeretnék végre én lenni. Ha valaki a mellnagyobbítás mellett dönt, nem jelenti azt, hogy tőgyeket akar. ;-) Csupán szeretné teljes értékűnek érezni magát.

2016. febr. 8. 10:56
 9/10 anonim válasza:
Hű, mennyi hasznos tanácsot kaphat az ember ezen az oldalon...
2016. febr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
9%

Legszívesebben győzködnélek, hogy ne, de gondolom úgyis hiába.


Az, hogy mit érzel, az tőled függ, nem valami rajtad kívülálló dologtól.


Ha az embernek önértékelési problémái vannak, akkor azt nem testi szinten kell kezelni. Szerintem önbizalomra van szükséged, nem műtétre.

2016. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!