Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek később bevállaljam...

Szerintetek később bevállaljam a plasztika műtétet?

Figyelt kérdés
Nagyon picik a melleim, még a A-s kosár is van hogy nagy rám, ezért nem érzem magam igazán nőiesnek. Párom persze így szeret, nem változtatná meg, de támogat ha úgy van. Én személy szerint picit félek a gondolattól hogy szilikon lenne bennem, de 20 éves vagyok, évek óta nem nőtt a mellem és nem szeretnék sokkal nagyobbat, egy formás B-s mellel vígan elélnék. Nem szeretnék mindenáron plasztikáztatni, de nem látok más megoldást.
2015. szept. 21. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele... Csak én az altatástól félek :(

Hogy nem ébredek fel.

2015. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem az altatásnál manapság nem olyan gyakoriak a hibázások :) Engem maga a gondolat zavar hogy "mű" leszek csak azért hogy nőnek érezzem magam.
2015. szept. 21. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Én bevállalnám a helyedben.Bár engem a plasztikázott eléggé irritál,meg eleve az,hogy egy "idegen anyag" van a testemben.Meg ugye ha megfogod akkor sem az az érzés,mintha igazi mellet fognál.Ha nem érzed tényleg jól magad így,akkor vállald be a műtétet.
2015. szept. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyen kételyeid vannak, akkor még nem vágj bele. Ellenben megbeszélheted a félelmeidet egy pszichológussal. Illetve keresnék fórumokat, ahogy plasztikázott nőkkel tudsz beszélni, hogy kinek milyen volt, ki melyik dokit ajánlja. Esetleg egy konzultációra is elmehetsz, hogy lásd mire számíthatsz.


Egy közeli ismerősömnek mellfelvarrása volt, nem szilikonozott, de eléggé megviselte. Eleinte nagyon csúnya volt és fájdalmas, kötözés, drénezés miegymás. Rá egy évre kérdeztem, akkor úgy volt vele, hogy kicsit megbánta, bár ennek köze lehet annak is, hogy a kórteremben úgy megfázott, hogy 3 hónapig beteg volt. De most így majd 10 év után már azt mondja, hogy nem bánta meg, mert jobban érzi magát a bőrében, de még egyszer nem biztos, hogy belevágna.

2015. szept. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy igazán jó plasztikai sebész mindenről részletesen tájékoztat, és az alkatodhoz megfelelő implantátumot választja, illetve választjátok ki közösen!

Ne félj az altatástól, ha betartod a szabályokat, amiket az orvos elmond, semmi gond nem lesz!

Nekem minden rendben volt, természetes, szép cicijeim vannak, és boldog vagyok, hogy belevágtam anno!

2015. okt. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem kell félni tőle, én is nagyon ideges voltam műtét előtt, utóbb kiderült fölöslegesen. Aludtam egy jót és mire fölébredtem már volt mellem. Soha egy pillanatra sem bántam meg, pedig tartottam picit az idegen anyagtól, de annyira megszokod, mintha mindig is a részed lett volna, nincs idegentest érzésem. Csak pszichésen érzem még néha (mintha a régi A-s lenne), hogy kicsi, pedig C kosaras lett :) Nekem jobbá tette az életem, hogy el tudtam fogadni magam.

Minden jót! 25/N

2015. okt. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!