Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Széles lábfejjel lehet valamit...

Széles lábfejjel lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

Nem tudom balerinát, magassarkúkat, magasabb cipőket hordani, mert szó szerint lenyúzzák a bőrt a kislábujjamról (meg a körmöt is).

Elegem van abból, hogy ég a pofám ballagáson, mert saruba kell ballagnom, vagy bevállalom, hogy órákig ráz a hideg a fájdalomtól.


Voltam ortopédián, lúdtalpam van, kaptam talpbetétet is, használtam, de nem vékonyodott a lábfejem.


2014. ápr. 29. 20:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Kezdek olyan ideges lenni emiatt, hogy legszívesebben levágnék belőle 2-3 centit...
2014. ápr. 29. 20:13
 2/5 anonim ***** válasza:

"de nem vékonyodott a lábfejem"


Attól nem is fog.


Itt érdeklődd meg:

[link]

2014. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De kellett volna, mert ha emelkedik a belső rész, akkor nem olyan széles. De semmit se változott
2014. ápr. 29. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Keresgélj kitartóan, esetleg a márkásabb, "öregesebb" cipők között. Külföldön sokszor adnak meg szélességet is a cipők méretezésénél pl a Clarksnál. Nekem is széles a lábam (bár talán nem annyira mint neked), a bolti cipők 95% kényelmetlen, de már megszoktam.
2014. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
biztos nem olcsó mulatság,de lehet,ha csináltatnál egyet méretre,azzal nem lenne ilyen gondod
2014. máj. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!