Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Melltartót kell hordani?

Eper333 kérdése:

Melltartót kell hordani?

Figyelt kérdés
8 hete volt mellnagyobbításom, a kérdésem az lenne kell melltartót hordani? Úgy tudtam megereszkedhet a mell tőle, de neten azt olvastam pont attól fog ha nem hordunk, na most nemtudom..

2013. okt. 20. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát,gondolom,ha megműtetted,B-snél nagyobb a cicid.Hordj melltartót,megfog ereszkedni ha nem.;D
2013. okt. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és ezt gondolom nem mondta el a plasztikai sebész, ha meg nem akkor miért nem kérdezed meg tőle, ő csak jobban tudja...
2013. okt. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A plasztikai sebészt miért nem kérdezted meg? A horribilis összegért, amit elkért a műtétért igazán belefért volna egy tájékoztatás arról, hogy hogyan járj el a továbbiakban.
2013. okt. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
ne hordj, égjenek azok a szemek!
2013. okt. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg kérdeztem képzeljátek el, igen horribilis összeg volt, 1,5 milla :) DE érdekelnek a tapasztalatok, olyan lányoktól AKIKNEK VAN szilikon cicijük és nem csak álmodoznak róla :P
2013. okt. 20. 13:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs műcicim,(nem is kell,C-s a mellem,köszöni szépen,megvan plasztik nélkül is:D)de remélem nem baj ha válaszolok....Hordjál,mert meg fog ereszkedni a melled...:P
2013. okt. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szóval,hogy pontos diagnózist tudjak mondani elöször + kellene néznem másodszor+kellene fognom a kicsikéket.Igen viselj melltartót sexibb:;)
2013. okt. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia!

nekem 7 éves a mellem,most megyek cseréltetni majd.

lényeg az hogy kell melltartót hordanod,mivel súlya van,és meg fog lógni!én sem hordtam és most lóg.

most is mondta a doki h kell melltartót hordani.

persze lehet pár alakom amikor nem veszel fel.

2013. nov. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!