Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyit segít a fülműtét?...

Mennyit segít a fülműtét? Megéri? 13L

Figyelt kérdés
Már régóta gondolkozom egy ilyenen, de nem vagyok biztos benne h megéri. Kérdéseim: Fáj a műtét? A műtét után mennyi ideig kell azt a fejpántot hordani. Akiknek volt műtétjük mennyire látták értelmét? Van olyan akinek csak rosszabb lett? Látszódni fog valamilyen vágás miután ez begyógyult, vagy semmi nem fog látszódni csak az hogy nem állnak el?
2013. máj. 2. 18:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Kérlek ne piszkáljatok hogy ennek mi értelme, fogadjam el magam stb. Mert akinek nem volt még ilyen problémája az nem tudja milyen rossz s h mikkel jár. Nem kívánom senkinek
2013. máj. 2. 18:37
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülyeség, ha neked így nem tetszik, hajrá.

1 valamire tudok csak válaszolni. Nem fog látszódni a műtét helye, esetleg csak egy kis vonal, az is a füleid mögött. Én más miatt vágattam szét a fejem. Fájt, de ki lehet bírni.

2013. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pontosan tudom, milyen érzés, mert nekem is elálltak a füleim. Fiúként még rosszabb volt, mert nem tudtam a hajammal sem takarni. De aztán elég sokat kellett várnom, mire felnőttként meg tudtam műttetni. Végül is sikerült és nagyon jó lett az eredmény. Szóval, igen, megéri! De az nagyon fontos, hogy jó orvoshoz menj.


Nem tudom, szüleid támogatnak-e, mivel 18 éves kor alatt szülői beleegyezés kell a műtéthez. Ha kell, tudok tanácsokkal segíteni. Ha a hoxa.hu-n a Fülplasztika fórumba betérsz, sok sorstárssal tudsz tapasztalatot cserélni. )Egyébként ott is ear néven vagyok.)

2013. máj. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi utolsó :) Hát már beleegyeztek :D Csak félek nem lesz eredménye, mert egy rokonuknak is volt már ilyen műtéte de 1-2 év múlva a füle visszaált az "eredeti" helyére
2013. máj. 3. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt ne aggódj. Én tudok olyan dokit, aki tutira megcsinálja!
2013. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!