Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kérdésem a következő: Aki...

Kérdésem a következő: Aki plasztikáztatta a melleit, az hány éves korában tette azt? Tudnátok ajánlani jó plasztikai sebészt? Árban körülbelül mennyire kell számítani?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én az elkövetkezendő 1 évben szeretném majd, de nagyon félek a műtéttől, az orvosoktól stb.. nagyon, ezért húzom, halasztom :S

22 éves vagyok, és még én sem választottam sebészt, de tudok 1-2 jót, attól függ melyik várost választod. Debrecenben pl. 3 van, a legjobb itt Dr. Molnár Csaba, viszont el is kéri az árát... 800 ezer körül van egy mellműtét. Budapesten is vannak szerintem jó orvosok, pl. aki VV Zsófit műtötte Dr. Révész Zsolt, ő szerintem 600-650 körül dolgozik, szóval tényleg nehéz döntés, én is sokat fogok majd rajta gondolkodni, de inkább megfizetek egy jobbat

2013. ápr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok még: A lényeg szerintem, hogy olvasgass sokat fórumokon, ajánlom a hoxa.hu-női fórumot, itt van kifejezetten mellplasztika néven topik és nagyon sokan írnak bele, sőt van egy album is képekkel, előtte-utána + az orvosok nevével, meg tudod nézni a munkáikat és eldönteni melyik tetszik igazán
2013. ápr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

800 ezer az nem sok érte, ha annál sokkal olcsóbb, nekem már gyanús lenne, bár lehet hogy oktalanul. Én 8 éve műtöttem először, akkor volt 760000 ezer. Másodjára csak műtétet kellett fizetnem, implantátumot csere garanciával cserélték, az volt majdnem 500ezer. Ez 3 éve volt.

Első doki elcseszte, nevét nem szeretném ki írni.

Másodjára Dr. Kovács Hedvig műtött, szépen dolgozik, jól sikerült,és mellette kedves, aranyos. És kulturált környezetben műt, egy éjszakát feküdtem utána bent, otthonos, nagyon szép szobában :)

Kérdező, ne félj a műtéttől-altatástól, felesleges, semmit nem érzel, alszol egy jót, és mire felkelsz túl vagy mindenen :)

2013. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szia!

nekem 65o ezer volt.75o-ha minöségi implantatumot kérsz.

aki 1 mill körül kér az nagy lehúzás.

dr Wagner Pál,nagyon sok celebnek ő csinalta a mellét.

a másik meg sok függ attól is kinek milyen az eredeti melle,egy tejeszacskóból biztos nem lesz olyan mint egy 2o éves kiscsajnak ha megmütik,aki még nem szoptatott.

én 25 voltam,most megyek cserére majd,7 év utan ,mert meguntam és nagyobbat szeretnek.

de a 7 év alatt egyszer nem volt gond az implatatummal.

2013. ápr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dr. Debreczeni Bélát ajánlanám. Árat nem tudok pontosan mondani, mert nekem támogadta a tb, de azt hiszem nála olyan 800 körül lehet.
2013. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen Köszönöm Nektek a segítséget. Hogy őszinte legyek a műtéttől, altatástól nem félek.. Én inkább a gyógyulás folyamatától és hogy a szervezetem valóban befogadja e azt az idegen anyagot. :) De manapság olyan gyakori már a mellműtét, hogy azt hiszem gyakorlattal rendelkező sebészek is bőven akadnak. Én 21vagyok.. de nem a kor miatt várok, hanem anyagiak miatt. Mindenképpen olvasgatni fogok róla...
2013. ápr. 7. 15:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Támogatta a tb...Persze. Más meg a fogait nem tudja megcsináltatni, és nekik nem támogatja a tb. Vagy rákos és a gyógyszereit nem tudja fizetni, neked meg műcsöcst adott az állam ajándékba...Hagyjál már a f@szságoddal.
2013. ápr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pedig igenis támogadta, daganatos megbetegedésből kifolyólag. Ha nem tudod a hátterét nem kéne bírálni másokat!!
2013. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, édesanyámnak nem támogatták, pedig neki is rákos volt az egyik melle, és el is távolították neki. Mindegy, neked "szerencséd" volt. És ne haragudj, hogy megbántottalak.
2013. ápr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21 évesen 1 éve. 750 E volt. Csuha doki, gáspár doki, ők jól dolgoznak.
2013. ápr. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!