Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mivel jár egy mellplasztika?

Mivel jár egy mellplasztika?

Figyelt kérdés
Szeretném megnagyobbítani a mellem, nem vagyok megelégedve velük. 17/L
2012. szept. 29. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
nagyobb mellekkel...
2012. szept. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
folyamatos aggódással, hogy esetleg rosszul lépsz, hasra esel és kilyukad a szilikon.
2012. szept. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
vagyis az implantátum :D illetve így helyes: ha kireped az implantátum (? áhh, mindegy)
2012. szept. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

először is, csak 18 év fölött csinálják meg.

olyan 600 ezer körül kezdődik az ára.. ez az olcsó hely.

első két hét, néha több is, horror lehet, mert fáj. ha mákod van, két hét után már nem.

begyulladhat a heg. (egy év után újra kell műteni)

Elfertőződhet. (lehet, hogy annyit kell kivágni belőle, hogy soha többet nem lehet normálisan megcsinálni, hasműtétet láttam ilyet)


Ha mákod van, elég lesz 15 év után cserélni az implantátumot.. ha nincs, akár öt év után lehet cserélni.


kb ennyi.

2012. szept. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Idióta p*csa.

18/f

2012. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi az h nem vagy velük megelégedve? Mert ha annyi a gondod h túl kicsik, szerintem állj el a dologtól :D

Én is szeretnék, de én azért mert nagyon sokat fogytam és a szép nagy melleimből kicsi lógósak lettek :(

Már utána is néztem, ebben a témában ugye spórolni nem érdemes. Rengeteg szövődménye lehet sajnos amiktől én is tartok. Ilyen például ha a szervezeted nem fogadja be rendesen és tokosodni kezd (akkor rendellenes formát fog felvenni) elfertőződik, begyullad, csúnya lesz a heg ha valaki hegesedésre hajlamos stb. De lehet mát élethosszig tartó implantátumot is kérni, amit csak gond esetén kell cserélni.

A műtét után jó ideig speciális melltartó hordása szükséges és ugye a fájdalom amíg gyógyul. Majd pár hónapig semmi megerőltető dolgot nem csinálhatsz. Kb ennyivel jár.


21L

2012. szept. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Látom idáig egy értelmes válasz nem jött a kérdésre, talán nem értenek magyarul??? Nem értem minek kell ennyi hülyeséget le írni sok hibbant agyúnak.

Nos, nekem 10 éve volt mellműtétem és nem estem hasra vele és nem robbant szét, de még 5 év után se kellett lecserélni. Sőt, szültem, szoptattam (annyi tejem volt, hogy el se hittem). Tehát, nem is értem hogy oszt olyan tanácsot, akinek közelében nem volt mellplasztikás.

Nekem a kezdeti pár hét fájdalmas volt, de az orvos által előírt idő után simán éltem tovább az életemet. Csak annyi, hogy volt végre önbizalmam fürdőruhát, topot stb felvenni és nem azon kellett fosnom, hogy lapostetűnek, deszkának, csontmuki és hasonló másnak fognak nevezni. Aki ezt megélte és így érez az talán felfogja, hogy miről írok. Ne hallgass a sok pancserra, ha így érzed és van kereted rá, akkor keress fel a normális dokit és kérd ki a véleményét. C27

2012. szept. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!