Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Meg lehet vékonyítani a túl...

Meg lehet vékonyítani a túl vastag ajkakat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Sötétebb,matt rúzzsal talán.
2011. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hatha mutettel, kiforditassal meg tudjuk vastagitni az ajkakat, akkor logikus lenne, hogy beforditassal meg is tudjuk vekonyitani oket.

De megsem igy van, hanem a mutet alatt, szoveteket vagnk ki a szajbol. 40 perces mutet.


The procedure aims at removing tissues of excess from the upper and the lower lips. By the use of a local anesthesia or a sleep sedative, the patient is put under an easy and comfortable stage that is ready for the surgery. Excision of the layers of skin takes place to achieve the size that is expected by the patient (which is determined on a pre-consultation). The time frame for the surgery is usually in an utmost of 40 minutes. The sedative will keep you at ease thus you will have no worries about the instruments that will be used on your lips and mouth.

2011. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

sziasztok elsőnek: én fiú vagyok és sajna olyan vastag mint valami plasztikázott nőnek akinek nagyon durván fel van töltve:((


második: köszi az infót utána nézek annak a műtétnek

2011. aug. 10. 09:16
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem az szép egy fiún. :) mutatsz képet?
2011. szept. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!