Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi a véleménytek szeintetek...

Mi a véleménytek szeintetek látszana?

Figyelt kérdés

Na 15 éves vagyok most fognak műteni gerincferdüléssel fémrudakat akarnak az egész gerincembe bele helyezni. De ehez szó szerint az egész hátamat felkell vágni. Én úgy akarom hogy ha túl élem a műtet és nem kerülök tolókocsiba akkor kb5 hónap múlva plasztika sebészhez fordulnák hogy tűntesse el a műtéti heget szerintetek megtudná csinálni hogy újra szép bőröm legyen a hátamon és ne látszódjon ez a csúnya hatalmas heg? És szerintetek mennyibe kerül. És hány éves kortól lehett plasztikáztatni. Mert ez nekem akkor minden féle képpen kellene.



Az orrplasztika általába mennyibe kerül?

A narancsbőrt eltudja tűntetni úgy hogy semmi se látszódjon?


Szerintetek ha ennyi plasztika műtéten esnék keresztül nagyon egy plasztikázott lennék. Mert a hátamat azt minden féle képpen az orromat is a narancsbőr pedig ha nem tűnne el csak akkor menék bele. Na szóval vélemécseket kérek olyanoktól is akik már átestek plasztikai műtéten és az orvosokat és árakat is. Előre is köszönöm további szép napot kívánok mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


2011. júl. 29. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Sóhaj...


Figyelj: anyámnak műtötték a gerincét, de semmi olyan borzasztó nem látszik rajta, két vékony csík, és ennyi. Neked két hosszabb vékony csík, és az esetek 99,9%-ban senki se látja.

Ez nem ciki, nem tehetsz róla, és senki se fogja úgy nézni, hűűűűű, de csúnya. Legfeljebb megkérdik, hogy milyen műtéted volt, ha látják a strandon, de az osztálytársak, barátok már ezt is tudják, és hidd el, hogy lesz..ják.

30-60 ezer dokinál.


A narancsbőrt 15 évesen fel nem foghatom, miért akarod plasztikai sebésszel eltüntetni. Ezt tuti, hogy 18 éves kor alatt nem csinálják meg neked. Kis odafigyeléssel meg karácsonyra eltünteted magadnak. Zsírleszívással vagy enyhül, vagy rosszabb lesz, ugyanis utóbbi is előfordul.

160-180 ezer.

Az orrplasztikát 18 alatt nem, később azt csináltatsz az orroddal, amit meg tudsz fizetni. De még ki tudja, milyen lesz az orrod, mire felnősz...

350-460 ezer. Nem semmi...


[link]


A legtöbb esetben ezek a műtétek tök feleslegesek, egy kis önbizalommal sokkal többet érnél. Ráadásul lényesen olcsóbb, és már 15 évesen megteheted. :D

2011. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pikachúúú válasza:
Elsőnek igazat adok :) Én nekem szimpla gerinc ferdülésem van és narancs bőröm volt combing de elkezdtem kung-fu-zni és már alig van és egyenesebben is tartom magamat ha te neked minden jól megy és komolyabb mozgást is végezhetsz fuss szaladj és érezd jól magadat :D
2011. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Én úgy akarom hogy ha túl élem a műtétet és nem kerülök tolókocsiba..." -Ezmi? Nagyon gyorsan verd ki ezt a fejedből... Tessék pozitívan állni a dolgokhoz. Nem a világvége ez, csak egy műtét.

(Erre mostanában nagyon érzékenyen reagálok, a párommal is ugyanezt játsszuk... Őt a szíve miatt kellene műteni, de egyelőre hallani sem akar róla...)

2011. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de olyan súlyos a gerincferdülésed?? gyógytorna nem segíthet?
2011. júl. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen már 34 fokos fűzőt viselek + gyógytorna úszók de mindenki azt mondja h ez csak rosszabb lesz és 40 foknál már műtik mert a belső szerveket is nyomja nekem a tüdő és a szív van veszélybe és az előzöknek írom h igen is gondolok arra h lebénulók mert gyenge az izomzatom
2011. júl. 30. 11:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is gerincferdülésem van,bár én jóval fiatalabb vagyok nálad kedves kérdező.Egyenlőre én csak gyógytornázok,de nekem is kezd egyre súlyosabb lenni.
2011. júl. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!