Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 16 évesen arcplasztika?

16 évesen arcplasztika?

Figyelt kérdés

11 éve beteg az arcom, és szeretném eltüntetni hogy végre normális életet éljek még ilyen fiatalon. Nagyon sok hátránya lenne? A hegek nem zavarnának...

Ha van bármilyen kérdés, csak nyugodtan!:)


2011. jún. 14. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:

18 év alatt a szüleid beleegyezése is kell majd hozzá.Esetleg utánajárhatnál,bizonyos körülmények mellett fizeti a TB.


Pontosan milyen betegségről van szó?


Hátránya lehet,hogy fájdalmas, drága,illetve nehézségeket okozhat majd megszokni az új arcod.De ha ez így számodra nem normális élet,és a műtétben látod az egyetlen megoldást,akkor valószínűleg érdemes belevágni.

2011. jún. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kifejezetten ritka betegség. A bőröm beesett, és barna. És már nem fog se meggyógyulni, se eltűnni. Még a fájdalom sem érdekel, elegem van ebből a bujkálós/takargatós életből.

Hallottam olyasmit hogy ezért nem kell fizetni..ez igaz lehet?

2011. jún. 14. 14:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos kivizsgálásokon kell részt venned,és utána elbírálják a dolgot,ezért lehetséges,hogy nem kell fizetned.Például ha megvizsgál egy szakember,és ő úgy határoz (ad egy papírt róla),hogy jogosult vagy a támogatásra,mert lelkileg nagyon megvisel a dolog, és a lelki egészséged kerül veszélybe a műtét elvégzése nélkül.Ennek utána kell járni,nekem nem volt még plasztikai műtétem,ezért nem tudok róla többet.


Szerintem a háziorvosodtól kérhetnél felvilágosítást a műtét anyagi költségeit és egyéb körülményeit illetően.

2011. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

általában 18-20 év felett szokták javasolni, mert addig még sokat változik a test, de bizonyos jelenségektől függően is kiújulhat. tehát ha ez valamilyen pigmentrendellenesség, és mélyen van, akkor egy komplett arcbőrcsere kell hozzá. ha jól tudom bőrtágítással tenyésztenek a saját testedből egy nagy takaróréteget, amit majd az arcodra tesznek a régi helyett.


ha nagyon zavar megcsinálhatod, bár vannak súlyos betegséggel rendelkező emberek akiknek nincs szükségük rá, mert van önbizalmuk így is, meg elfogadják őket.

ha mások bántanak ezért, az őket minősít, nem téged

2011. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen beszélek majd egy sebésszel:) amúgy semmi köze a pigmentrendellenességhez, de az tény hogy itt komplett arcbőrcserére lesz szükség. Gondolom a combomból vennék.
2011. jún. 24. 01:45
 6/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok. én olyat láttam hogy torokban bővítettek vízzel, aztán ráhúzták az arcára. nem tudom mekkora különbség van a láb és a nyakbőr között de valószínű hogy az előbbiben kevesebb az idegvégződés és ritkábbak a pórusok. na meg fiúk esetében megeshet hogy szőrös, az meg nem túl előnyös :) igaz a nyaknál is előfordulhat. majd ezt eldöntik


mindenképp beszélj velük hogy ők mit ajánlanak

2011. jún. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, szóval nem hinném hogy probléma lenne a comb (vannak olyan területek ahol csak minimális szőr van, ami nem látszik.) a nyakamon nincs elegendő bőr ahhoz...a fél arcom jelentős részére átterjedt, és a nyakam egyik részére is. Mellesleg gondolkodtam rajta..lehet ki kéne várnom azt a másfél évet amíg betöltöm a 18-at...ha már 11 évet szenvedtem ezzel, ennyit ki kell bírnom...csak hát így a teljes fiatalságom veszik kárba..nem tudom hogy fogalmazzam..:) 18 éves koromba már nyugodtabban kezdenek bele dokik és szülői engedély sem kell hozzá. És azt hallottam hogy a hegek is jobban eltűnnek. De beszélni mindenképp fogok egy dokival hogy a közeljövőben számítson egy arcplasztikára:)
2011. júl. 1. 03:31
 8/8 anonim ***** válasza:

még mindig én


azért bővítenek vízzel nyakban hogy a megnövekedett bőrt csak egyszerűen ráhúzzák az arcodra


ez nagyon személyfüggő, hogy ki mikor számít felnőttnek biológiailag, szerintem kérdezd meg őt, mit ajánl. ha meg lassan gyógyuló vagy hegesedő típusú vagy, mindegy hány évesen csinálják. általában akkor szokták javasolni amikor már nem nősz tovább. ez lányoknál lehet 18 is


beszélj vele és kérd ki a véleményét hogy mikor hogyan lenne a legjobb

2011. júl. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!